Sezar Rhine Hisarı Güncelleştirmesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Faaliyet Tarihi:
30-05-2012

Sezar Online 1.25 Rhine Hisarı Güncelleştirmesi

Elex-Tech’in sevilen savaş/strateji oyunu Sezar Online uzun bir aradan sonra yapılan güncelleştirmeyle “Rhine Hisarı” isimli 1.25 versiyonuna geçiş yaptı. Yeni versiyona giriş yapan herkes çeşitli hediyeler kazanma şansını yakalarken, 31 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında geçerli olan etkinlikte ilk 3’e giren ittifağın tüm üyeleri birbirinden değerli eşyalar kazanacak.

Yapmanız gereken Rhine kalesini en uzun süre işgal altında tutan ilk 3 ittifaktan biri olmak, böylece Roma Kanunu, Drako’nun Kodu, Kara Maden gibi pahalı ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Rhine kalesini yağmalamayı başlayan her ittifak üyesi de zengin kaynaklar ele geçirme şansını yakalayacak.

Sezar oyununun dağıtım platformu 337.com, web oyunu, sosyal oyun ve flash oyun sağlayan bir oyun portalı olarak pek çok ülkeden yüksek sayıda ziyaretçi çekiyor. Çin, Brezilya, Almanya, Portekiz, Türkiye, İspanya, Polonya, Hollanda ile İngilizce konuşulan ülkelerde aktif durumda. Şu anda 337 oyun topluluğunun kayıtlı kullanıcı sayısı 10 milyonu aşmış bulunmakta olup her gün tüm dünyadan yaklaşık 1 milyon ziyaretçi gelmektedir.

Çin şirketi Elex tarafından yürütülmekte olan 337.com yurtdışında en başarılı sosyal oyun topluluğu olarak biliniyor.

Yepyeni “Sezar 1.25” sürümü, Rhine Hisarı saldırıları ile sizleri bekliyor. Güncellenmiş oyunun tadını çıkarın!

Toplam Okunma Sayısı : 2.417


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı