S.K.I.L.L. Special Force 2 Final Yayını Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Faaliyet Tarihi:
12.09.2013

S.K.I.L.L. Special Force 2: Birinci Şahıs Nişancı Oyunu resmi olarak start aldı

Startla birlikte oyuna ek haritalar, yeni oyun modları ve daha fazla dil sürümleri eklendi

12.09.2013 Karlsruhe – Karlsruhe’deki yayıncı Gameforge’un yeni Online Birinci Şahıs Nişancı Oyunu S.K.I.L.L. Special Force 2, başarılı bir şekilde hizmete sunuldu. Hızlı ve çoklu oyuncu aksiyonu olarak tasarlanmış oyunun resmi başlangıcında oyunculara altı ek harita ve “Glass” adlı yeni bir oyun modu sunuluyor. Beta döneminden beri mevcut olan Almanca ve İngilizce sürümlerine S.K.I.L.L. Special Force 2, şu andan itibaren birçok dil daha ekliyor. Bunların arasında Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe ve Türkçe yer alıyor.

Yeni haritalar çeşitliliği artırıyor

Resmi başlangıçla birlikte oyuna toplam altı yeni harita ekleniyor. “Building Site” ve “Shanghai” haritaları Single-Deathmatch modunda kullanımda olacak. Team-Deathmatch taraftarları ise “Dam” isimli yeni haritada sürükleyici çatışmalar gerçekleştirebilecek. Seizure modunda artık “Hospital”e gidilebilecek. Blasting modunda da “Station” ile “Power Plant” haritaları olacak. İlerde de S.K.I.L.L. Special Force 2‘ye düzenli aralıklarla yeni haritalar eklenmeye devam edilecek.

Cam kırıkları uğursuzluk getirir: “Glass” modu

Oyunun piyasaya sürülmesiyle birlikte yeni parti modu “Glass” kullanıma açılacak. Bu mod, Team-Deathmatch tarzında yalnızca tabanca kullanılan eğlenceli bir mod. İki ekip, rakiplerinin üzerinde durdukları cam platformları vurup yok ederek tam anlamıyla onların ayaklarını kaydırmalı. Raunt sonunda ayakta durmayı başarabilen en az bir oyuncusu olan ekip kazanır.

Beta aşaması tam bir başarıydı

S.K.I.L.L. Special Force 2, Beta döneminde toplam 100.000’i aşkın kayıtlı oyuncusuyla büyük başarı elde etti. S.K.I.L.L. Special Force 2‘un Live sürümünü tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz ve http://skill.gameforge.com üzerinden indirebilirsiniz.

Tek bakışta S.K.I.L.L. Special Force 2 özellikleri:

– Unreal Engine 3 ve profesyonel bir ses tasarımı
– aynı anda 16 kadar oyuncuya göre hızlı ve çoklu oyuncu aksiyonu
– Klan oluşturmak için oyuniçi klan özelliklerine doğrudan oyundan ulaşılabilecek
– çok sayıda silah ve ekipman eşyası
– kişiye özel karakter düzenleme
– Deathmatch ile Team-Deathmatch gibi klasik oyun modlarının dışında Survival ve Parti gibi yeni mod türleri
– yüksek skorlar, istatistikler ve kazanımlar
– ücretsiz indirme
– abonelik ücreti yok

S.K.I.L.L. Special Force 2 hakkında

Hızlı ve çoklu oyuncu aksiyon oyunu, nişancı taraftarların gönülden arzuladığı her şeyi hizmetlerine sunar: çok sayıda silah ve ekipman eşyası, kişiye özel düzenlenebilen karakterler, çeşitlilik sunan haritalar ve çeşitli oyun modu yelpazesi. Unreal Engine 3 tabanlı S.K.I.L.L. (Secret Kommando: Infiltrate. Liquidate. Liberate.) Special Force 2 sayesinde gerçeğe yakın bir ses harikasının keyfini yaşayın: Silah sesleri Hollywood’un profesyonel ses tasarımcıları tarafından çekilmiş ve oyuna özgü düzenlenmiştir.

Gameforge hakkında

20 civarında oyunu ve 300 milyonu aşkın kayıtlı oyuncusuyla etkileyici portfolyosu sayesinde Gameforge batı dünyasında kitlesel çok oyunculu online oyunların (MMOG’lerin) lider sağlayıcısıdır. Merkezi Karlsruhe’de bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketler grubu, online oyunları 50’den fazla dilde kullanıcıların hizmetine sunar. Portfolyosu Aion, TERA, Avrupa’nın en başarılı MMOG’si Metin2, 4Story, Runes of Magic, Elsword, Wizard101, RaiderZ gibi istemci tabanlıların yanısıra ödül almış İkariam, OGame gibi çok tutulan tarayıcı tabanlı online oyunlar ve mobil oyunlar içerir. Şirket Karlsruhe ve Berlin’de bünyesinde yaklaşık 600 çalışan barındırır.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.652


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı