The Game’den Eğitime Destek Etkinliği | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
The Game'den Eğitime Destek Etkinliği Poster
The Game'den Eğitime Destek Etkinliği Poster

Dijital eğlence merkezi The Game'in 2013 yılından bu yana kırsal bölgelerdeki okullara destek için gerçekleştirdiği Back to School Party etkinliğinin üçüncüsü 10 Ekim 2015 tarihinde yapılıyor. En az bir kitap bağışlayarak katılabildiğiniz bu etkinlikte toplanan eğitim materyalleri belirlenen okullara gönderiliyor.
Faaliyet Tarihi:
10.10.2015

Back to School Party 3 ile hem eğlenme hem de bir okula yardım etme şansı bulacaksınız. İki senedir dans ediyor, eğleniyor ve kitap bağışları ile bir okul dolusu kişiyi mutlu ediyoruz. Okulların açılmasına çok az kaldı ve biz de hem sezona bomba gibi girmek, hem de eğlencenin dibine vurarak bir sosyal sorumluluk projesine katkı sağlamış olmak istedik.

Şırnak İdil Atatürk İlköğretim Okulu ve Mardin Temelli İlköğretim Okulu için yapılan iki partiden sonra, üçüncüsü düzenlenecek bu özel gecede toplanan kitaplar Mercedes-Benz ve n11’in katkılarıyla Edirne Büyükevren Aziz Yörük Ortaokulu’na bağışlanacak.

Nasıl Katılabilirim?

Bu partiye giriş kitap ile! Ne kadar getirirsen, o kadar mutlu oluruz! 18 yaşından büyük herkes, yanlarında getirecekleri en az bir kitapla partiye katılabilecek.

Geçtiğimiz yıllarda 5000’den fazla kitap yeni sahiplerine kavuştu. Bu sene ise rekor kırmak senin elinde. 10 Ekim Cumartesi saat 21:00’de, Point Hotel Barbaros içerisinde yer alan The Game for Big Kids’te gerçekleşecek olan bu etkinlik ile eğlencenin dibine vurmaya seni de bekliyoruz!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.286


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı