/*Google DFP*/
Faaliyet Tarihi:
13.06.2014

ArkArena tarafından yayınlanan MMORPG oyunu Titan Savaşları Online’ın ilk kapalı beta haftası başladı. Kapalı betaya katılım hakkı kazanan oyuncular 13 – 16 Haziran tarihleri arasında Titan Savaşları Online‘ı test edebilecek.

Uzun zamandır beklenen oyun Titan Savaşları Online‘ın ilk haftası için kapalı betada için 5000 anahtar dağıtıldı. Oyunun pek çok fonksiyonun açık olacağı ve oyunculara tarafından test edileceği ilk kapalı beta testi Pazartesi Saat 10:00 itibariyle sona erecek. Şu an için sadece hafta sonlarında sınırlı sayıda oyuncuya açık olacak oyunu kapalı beta keyiniz varsa anında oynamaya başlayabilirsiniz.

COG Games tarafından yapılan oyun Türkiye’nin yanı sıra, Tayvan ve Rusya’da da yakında yayınlanarak yüz binlerce oyuncu ile buluşacak. Kale kuşatması, deniz savaşları, toplu meydan savaşları, arenalar gibi zengin PvP kapışmalarını oyuncular için hazırlanırken firma şu anda oynanabilir sınıfları da zenginleştirmeye devam ediyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.565


Yorumlar

5 yorum yapıldı
 • Shedy diyor ki:

  açık beta 11 temmuzda başlıyor sabırsızlananlara duyrulur

 • Sertaç Aydoğan diyor ki:

  kapalı betada bulundugumu söyleyerek başlıyorum 🙂 oyun bir harika dostum ejderhaya bin ve dünyanın tadını cıkar

 • Galip Can diyor ki:

  oyunun kapalı betasına katıldım gerçekten oynamak için tereddüt bile etmeyin. uçan bineklerle uçsuz bucaksız açık dünyayı istediğiniz gibi dolaşabilirsiniz. grafiklerde cidden tatmin edici. classlar çok dengeli ve birbirinden zevkli. Titan Savaşları şimdiden çok dinamik ve hareketli bir oyun gibi gözüküyor. Bence başlamak için hiç vakit kaybetmeyin 🙂

 • Zafer diyor ki:

  Oyun çok iyi ilk kapalı betaya katılan biri olarak söyleyebilirim bunu.Bakmayın karalamaya çalışanlara . Skill sistemi , görev sistemi en azından oyun başında çok hoştu baymıyordu , upgrade sistemide güzel ne zor ne kolay risk alman gerekiyor , ama 1 hafta ugrasıp düsürdügünüz item kaybolmuyor fail olunca falan iyi yani 🙂

 • mehmet diyor ki:

  oyun açıldıı lütfen bilgi