World of Tanks: Xbox 360 Edition’da Harita Çılgınlığı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Faaliyet Tarihi:
12.03.2014

11 Mart 2014 – Wargaming bugün World of Tanks: Xbox 360 Edition için “Harita Çılgınlığı” adlı yeni süreli etkinliğini duyurdu. Bu etkinlikle birlikte küresel olarak tüm oyuncular, toplamda belirli sayıda zırhlı tankı yok edip kotayı doldurmaya çalışacaklar. Belirlenmiş sayılara ulaşıldığında da kilitli haritaları aktif hale getirebilecekler.

18 – 24 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan bu etkinlikle tankçılar şu üç haritayı aktif hale getirebilecekler:

• Lakeville – Toplamda 10 milyon tank yok edildikten sonra aktif olacak.
• El Halluf – Toplamda 25 milyon tank yok edildikten sonra aktif olacak.
• Prokhorovka – Toplamda 40 milyon tank yok edildikten sonra aktif olacak.

Son derece stratejik bir kent haritası olan Lakeville’de binaların dikkatli kullanımı ve siper almak başarının anahtarı olacak. Çöl temalı El Halluf haritası, oyuncuların birçok stratejik noktada pusu kurabilmesine olanak sağlayacak. Dengeli şekilde içinde bulundurduğu açık alan ve şehir temasıyla e-Spor oyuncularının gözdesi olan Prokhorovka da World of Tanks PC platformundan geçiş yapacak.

Wargaming Hakkında

Wargaming, ücretsiz devasa çevrimiçi pazarının liderlerinden biri ve ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. 1998 yılında özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, piyasaya 15’ten fazla oyun sürmüştür. Wargaming şu anda, 20. yüzyıl savaş konseptini temel alan, zırhlı tankların başrolde olduğu World of Tanks, uçak savaşı simülasyonu World of Warplanes ve deniz savaşı simülasyonu World of Warships gibi takım bazlı çevrimiçi devasa savaş oyunları serisine odaklanmıştır. Wargaming, tüm seriyi (bu üç oyunu) bir araya getirerek online savaş evreninin merkezi hâline gelecek olan Wargaming.net servisini duyurmuştur.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.843


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı