World of Tanks’a Japon Tank Serisi Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Faaliyet Tarihi:
19.09.2013

Dünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, yüksek beğeni toplayan aksiyon oyunu World of Tanks‘e yakın zamanda eklenecek olan Japon tank serisini duyurdu.

“Japon tankları oyuna eklemek, pek çok efsanevi zırhlı aracın tasarımını ve yenilikçi özelliklerini öğrenmemizi sağladı. Bu araçlar sayesinde oyuncular da, 20. yy’ın ortaları boyunca Japon tankların teknolojik gelişimini deneyimlemiş olacaklar.” diyen World of Tanks yapımcısı Mikhail Zhivets, sözlerine şöyle devam etti: “Orijinal Japon mühendislerin tasarımlarının temel alındığı modeller oyunculara, savaş için geliştirilmiş pek çok orijinal modifiye şemaları sunacak.

9 orta sınıf, 5 de hafif tankın bulunduğu iki dala ayrılmış Japon zırhlı araçları arasında Chi-Ri prototipi, savaş sonrası ilk olarak tasarlanan Type 61, hafif tank Type 95 Ha-Go ve orta sınıf Chi-Ha gibi efsane modeller bulunuyor. 1950’lerin sonunda tasarlanan Type 64 (STB-1) tank da Seviye 10 orta sınıf olarak oyunda yerini alacak.

ABD, Çin, Fransa, Büyük Britanya, Almanya ve SSCB’nin halihazırda oyunda bulunan zırhlı araçlarının arasına eklenen teknoloji ağacıyla Japonya, oyuna eklenen 7. ülke konumunda.

World of Tanks Hakkında

World of Tanks, zırhlı tanklarla savaşı konu alan dünyanın ilk takım tabanlı DVO’sudur. Dünya çapındaki savaşlarda İkinci Dünya Savaşı tanklarının epik çarpışmalarında kendinizi test edin. Bu savaşlarda Amerika, Almanya, Sovyetler Birliği, Fransa, İngiltere ve Çin’den, tarihi gerçeklere uygun olarak hazırlanmış 300 zırhlı aracı kullanabilirsiniz.

Wargaming Hakkında

Wargaming, ücretsiz devasa çevrimiçi pazarının liderlerinden biri ve ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. 1998 yılında özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, piyasaya 15’ten fazla oyun sürmüş ve Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya, Asya ve Avustralya gibi ana bölgelerde 1800’den fazla iş imkanı sunmuştur.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.662


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı