World of Warplanes 1.1 Güncellemesi Yayında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
World of Warplanes 1.1 Güncellemesi Yayında! Poster
World of Warplanes 1.1 Güncellemesi Yayında! Poster

Wargaming tarafından yayınlanan uçak savaşları MMO'su World of Warplanes yeni savaş uçakları ve savaş alanlarının yanı sıra destansı ve aşamalı (tier-based) başarımları kapsayan 1.1 güncellemesini duyurdu. World of Warplanes 1.1'de yer alan tüm yenilikleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
19.12.2013

Wargaming bugün, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü uçak savaşı MMO’su World of Warplanes‘in 1.1 güncellemesini duyurdu. Oyuna 14 yeni savaş uçağı, iki savaş meydanı, yeni destansı ve aşamalı (tier-based) başarımları kapsayan önemli yeni içerikler eklendi.

World of Warplanes‘in Uluslararası Operasyonlar Direktörü Vlad Belozerov: “Bu güncelleme, oyuncu deneyimini artırmak ve daha da eğlenceli kılabilmek için uçaklar arasındaki dengeyi biraz daha gerçekçi yapabilmek içindi.” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Ayrıca, oyuncuların yeni Alman savaş uçakları serisini deneyecek olması da bizi çok heyecanlandırıyor.”

Alman teknik ağacına eklenen yeni savaş uçağı dalı, genel dengesi, manevra kabiliyeti ve savaş performansı ile bilinen dokuz adet Focke-Wulf avcı uçağı ile takviye edildi. Bu güncelleme ile oyun aynı zamanda Rus Curtiss P-40, M-105, İngiliz Miles M. 20, Amerikan Grumman XF4U-1 ve Alman Messerschmitt Me. 209V adlı 5 yeni 5. kademe premium uçak ile zenginleştirildi.

Yeni güncelleme, Adriyatik ve Kale adındaki iki yeni haritayı, yeni başarımları, gelişmiş ayarların olduğu geniş listeyi, aynı zamanda joystick ve fare kontrollerinde önemli değişiklikleri, fizik ve denge sistemi değişikliklerini ve genel hata düzeltmelerini içeriyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.044


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı