World of Warplanes 1.2 Güncellemesi Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Faaliyet Tarihi:
05.03.2014

5 Mart 2014 – Wargaming bugün World of Warplanes 1.2 güncellemesinin Rusya’da çıktığını duyurdu. Güncelleme 6 Mart’ta Kuzey Amerika ve Avrupa sunucularında da yayınlanmış olacak.

1.2 güncellemesi, gereksinimler listesinde yer alan savaş görevlerini tamamladıktan sonra oyunculara çeşitli ödüller verilmesini içeriyor. Ayrıca yenilenmiş savaş sonrası ekranı oyuncuların daha detaylı savaş istatistiklerini görebilmelerine olanak sağlayacak. Kayıt etme ve kayıttan oynatma fonksiyonu da güncelleme ile gelen diğer yenilikler arasında.

1.2 güncellemesi ile birlikte oyuna dahil edilen yeni fonksiyonların yanı sıra, oyuna yeni başlayan pilotlar, “Kum Havuzu” adlı karşılaşma düzenleyebilen özellik sayesinde, deneyimli pilotlarla rekabet etmeden becerilerini ve taktiklerini geliştirebilme imkânı yakalayacaklar.

World of Warplanes Hakkında

World of Warplanes, askeri havacılığın Altın Döneminde geçen bir uçuş savaşı MMO’sudur. Oyuncuları, göklerin hakimiyeti için ucu bucağı olmayan bir mücadelenin ortasına bırakan World of Warplanes, oyunculara sanal pilotlar olarak kendi uçuş kariyerlerini oluşturma imkânı sunuyor. 1930’ların çift kanatlılarıyla uçmaktan, Kore Savaşı’nın jet uçaklarını vurmaya kadar hava savaşları tarihinin önemli dönemlerinden uçaklar ve mücadelelere sahne oluyor. Muhteşem grafikler oyuncuları daha önce görülmemiş mücadelelerin içine taşırken, 30 kişilik devasa it dalaşlarında kazanıp kaybetmeyi tamamen oyuncuların taktikleri belirliyor.

Wargaming Hakkında

Wargaming, ücretsiz devasa çevrimiçi pazarının liderlerinden biri ve ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. 1998 yılında özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, piyasaya 15’ten fazla oyun sürmüştür. Wargaming şu anda, 20. yüzyıl savaş konseptini temel alan, zırhlı tankların başrolde olduğu World of Tanks, uçak savaşı simülasyonu World of Warplanes ve deniz savaşı simülasyonu World of Warships gibi takım bazlı çevrimiçi devasa savaş oyunları serisine odaklanmıştır. Wargaming, tüm seriyi (bu üç oyunu) bir araya getirerek online savaş evreninin merkezi hâline gelecek olan Wargaming.net servisini duyurmuştur. http://eu.wargaming.net/

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.927


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı