Yerli Oyun Milky Mike Greenlight’ta! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Yerli Oyun Milky Mike Greenlight'ta! Poster
Yerli Oyun Milky Mike Greenlight'ta! Poster

Yerli oyun stüdyosu Zibumi tarafından geliştirilen tarayıcı tabanlı platform oyunu Milky Mike, Steam'de yer almak için Greenlight oylama sürecine dahil oldu. Tuzak, engel ve akıl oyunlarıyla donatılan Milky Mike oyununda haritadaki sütleri toplayıp acıkan bebeğimize götürmeye çalışıyoruz.
Point Blank Kayıt Ol
Faaliyet Tarihi:
04.10.2015

2Seksen ve Monster Kartz isimli tarayıcı oyunlarının yanı sıra IOS için geliştirdikleri Ben Bilmem Eşim Bilir, Kasap Havası, Pop the Corn gibi oyunlar adını önemli bir kitleye duyurmayı başaran Zibumi oyun stüdyosu, yeni oyunları Milky Mike ile sektördeki konumunu daha ileriye taşımak istediğinin sinyallerini veriyor. Steam’de yer almak için başvuruda bulunan ekip ilk aşama olan Greenlight sürecinde oyun severlerin desteğini bekliyor.

Nedir Bu Milky Mike?

Unity ile geliştirilen Milky Mike, iki boyutlu bir platform oyunu. Aksiyon/macera türüne dahil edilen oyunda Mike ismindeki yardım sever bir karakteri kontrol ediyorsunuz. Amacınız ise haritada farklı noktalarda yer alan süt paketlerini toplayarak acıkan bebeğe götürmek. Tabiki bunu gerçekleştirmek o kadar da kolay değil, haritalarda yer alan tuzak ve engellerin yanı sıra Divider ismindeki psikopat bebek düşmanı, sizin sütü bebeğe götürmenizi engellemek için akıl oyunları oynayıp kafanızı karıştırmaya çalışıyor.

Milky Mike’a Nasıl Destek Olurum?

Milky Mike‘ın demo versiyonunu Kongregate üzerinden test edebilirsiniz. Oyunun tanıtımları her ne kadar İngilizce olarak yapılsa da, Türkçe dil desteğine sahip olacağını belirtmekte fayda var. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak Milky Mike‘ı test edebilir ve Greenlight için oy kullanabilirsiniz.

[ Milky Mike’a destek ver ] | [ Milky Mike oyna ]

Oyunkayit.com ekibi olarak Zibumi ekibine sektörde başarılar diliyoruz.

Toplam Okunma Sayısı : 1.685


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı