Zula 1.Klan Turnuvası Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Zula 1.Klan Turnuvası Başlıyor! Poster
Zula 1.Klan Turnuvası Başlıyor! Poster

Türk yapımı MMOFPS oyunu Zula, eSpor arenasında boy göstermeye hazırlanıyor. İlk online klan turnuvası olmaz özelliğini taşıyan bu etkinlikte GameSatış sponsorluğunda toplam 5.000,00TL nakit para ödülü ve 1.200.000 zula altını dağıtılacak. Turnuva detaylarını haberin devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
23.07.2015

Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula Espor Arenasına çıkmaya hazırlanıyor. GameSatış’ın sponsorluğunda gerçekleşecek olan ilk online turnuvada 5.000 TL nakit para ödülü dağıtılacak.

Zula‘da düzenlenecek ilk Online Klan Turnuvasının detayları belli oldu. Kayıtları 14-19 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan turnuvaya kayıt yaptıran ilk 24 Takım direk olarak mücadeleye katılmaya hak kazanıyor. Sonraki 8 takım ise yapılacak olan çekiliş sonunda belli olacak. Mücadeleler ise 23-24-25-26 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

Turnuva ödül havuzunda 5.000 TL nakit para ödülünün yanı sıra 1.200.000 Zula Altını da katılımcılara dağıtılacak. Turnuvaya katılmak isteyen takımların, Zula‘nın resmi forum sitesi üzerinden 1 takım kaptanı belirleyerek, 5 asil +1 yedek oyuncu ile başvurmaları yeterli.

GameSatış sponsorluğunda düzenlenecek bu turnuva ile birlikte eSpor Arenasına hızlı bir giriş yapmayı planlayan Zula Ekibi, ilerleyen günlerde offline ve online etkinlikler düzenleyerek bu alanda Türkiye genelinde büyük etkinlikler yapmaya hazırlanıyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.626


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı