/*Google DFP*/
Zula Kayıt Ol

1991 yılında kurulan ve hem oyunlarıyla hem de geliştirdiği Unreal Engine oyun motoruyla sektöre yön vermeye devam eden Epic Games, yeni oyunu Paragon ile mobA dünyasına adım atıyor.

PC’nin yanı sıra PS4 versiyonu da çıkacak olan Paragon‘da kahramanlarınızı 3.kişi kamera açısıyla kontrol ediyorsunuz. Oyunu diğer mobA’lardan ayıran en önemli özelliklerden birisi olan TP kamera açısı sayesinde haritayı kuş bakışı değil karakterinizin tam arkasından görüyor ve 3D olarak harita içerisinde hareket ederek savaşabiliyorsunuz.

Böylece TPS, RPG ve mobA keyfini aynı anda yaşayabildiğiniz gibi kahramanınızı çok daha iyi kontrol edebiliyorsunuz.

5 oyuncuya 5 oyuncu savaşlar yapabildiğiniz oyunda klasik 3 koridorlu haritalarda mücadele ediyor ve rakip takımın ana merkezini yok etmeye çalışıyorsunuz. Paragon‘da kahramanınızın yanı sıra minion, orman ve kule gibi stratejik ögeleri ne kadar iyi kullanırsanız zafere o kadar kolay ulaşabilirsiniz.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyunun free2play modelde hizmet vereceğini duyuran Epic Games, yaz aylarında açık beta sürecine başlamaya hazırlanıyor. Geliştirilme aşaması devam ettiği için henüz detaylı bilgi ve oyun içi görsellerin paylaşılmadığı Paragon hakkında güncel bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.

Paragon kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 2.489
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 2.900


Yorumlar

6 yorum yapıldı