/*Google DFP*/

Playnik tarafından yayınlanan tarayıcı oyunu Pirates of Tortuga 2‘de Karibik’e yelken açıp sayısız deniz savaşlarına katıl ve korku duyulan bir korsanın itibarına sahip ol, güçlü donanmanı oluştur ve yerleşim yerlerini talan et! Pirates of Tortuga 2‘de hayatının macerasını yaşa!

Gemideki malzemeler denize dökülmeden adaya taşı ve onları kullanarak kendine bir barınak inşa et. Artık karnını doyurabilmek için balık tutabilir, gemini tamir etmek için tersane kurabilir, yeni binalar yapmak için ormandan odun toplayarak, topraktan kil çıkarabilirsin!

Bir an önce kaynakları topla ve gemini harekete geçir, daha ele geçirilecek çok ada var! Unutma! gemini onarmak için odun veya altın kullanabilir, ya da her hasar sayısı için 1 dakika bekleyerek bedavaya onarabilirsin! Denize açıldıktan sonra ilk işin zengin tüccar ve madenlerin olduğu Tortuga adasına gitmek!

Tortuga limanına demirledikten sonra tavernada eğlenip yorgunluğunu atabilir, tüccarda elindeki eşyaları paraya çevirebilir, silah yapımcısından yeni silahlar alabilirsin. Pirates of Tortuga 2‘de uçsuz bucaksız denizler seni bekliyor!

Pirates of Tortuga 2 kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı