/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2 Ghz
Ekran Kartı: Intel GMA 950(GPU)
RAM: 2 GB
İşlemci: Intel Core i5 2Ghz
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 650
RAM: 4 GB

Rocketeer Games tarafından Unity 3D oyun motoru ile geliştirilen MMOFPS oyunu Able Archer Red Crucible 2, kurulum yapmadan kolaylıkla oynayabileceğiniz keyifli bir nişancı oyunudur. Rocketeer Games tarafından yayımlanan oyunda birbirinden farklı haritalarda, çeşitli araçlar kullanarak, takımlar halinde çatışmaya giriyorsunuz.

Red Crucible 2‘nin en güzel yanlarından biri ise haritalarda yer alan kara ve hava araçlarını kullanabiliyor olmanız. Helikopter, tank, uçaksavar gibi çeşitli araçları kontrol edebildiğiniz oyunda düşman topraklarına saldırarak en fazla zaiyatı vermek için mücadele edeceksiniz.

Mühimmat çeşitliliğiyle de client oyunlarını aratmayan Able Archer Red Crucible 2‘de keskin nişancı tüfeğinden bomba atar silaha kadar bir çok silah çeşidi bulunuyor.

İlgili Haberler
Red Crucible: Firestorm kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

62 yorum yapıldı
  • KERIM says:

    Güzel oyun yaa

  • yardım says:

    biri bana hesap versin

  • emirhan says:

    oyun bir harikaya ben 3-4 senedir oynuyorum 35 levelim kendime ait clanım var clanın adı armegedon timi 5-6 tane Premium silahım var 3 tane bundlesim var swat elite us desert bide asker isteyenler red crucıble firestorm a girip favelada cva olan mapların her birine tıklasın beni favelada bulabilirsiniz