/*Google DFP*/
K
RIP: Final Bullet Poster
RIP: Final Bullet Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
-
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 628
Zula Kayıt Ol
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci: Pentium 4 1.8 GHz
RAM: 512 MB
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: GeForce 6600 GT / ATI X700
DirectX: 9
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci: Pentium 4 2.8 GHz veya daha yüksek
RAM: 1 GB veya daha yüksek
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: GeForce 7600 GT / ATI X800GT
DirectX: 9

Önemli Uyarı
Joygame, RIP: Final Bullet’in tüm hizmetlerini 31 Temmuz 2015 itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Joygame oyunları.

Gplus Games tarafından geliştirilen ve Tayland’da Final Bullet ismiyle yayınlanmaya devam eden MMOFPS oyunu RIP: Final Bullet ismiyle Joygame yayımcılığında Türkiye’ye geliyor. Türkçe arayüz ve seslendirme desteğiyle oyun severler ile buluşacak olan RIP: Final Bullet birbirine düşman 2 farklı oluşumun liderlik mücadelesini konu almakta. Kapsamlı içeriği ve modlarının yanı sıra yenilikçi oyun dinamiğiyle de dikkat çeken RIP, TPS kamera açısı desteği sayesinde oyun içerisinde farklı stratejiler geliştirebilmenize olanak sağlıyor.

Bayrak avı, firar modu, bullet time, bul ve yok et, herkes tek ve takım maçı olmak üzere toplam 7 farklı oyun modunun yer aldığı oyunda patlatılabilen ve kırılabilen interaktif objelerin yer aldığı farklı büyüklüklerde çeşitli haritalar bulunmakta. Online ve offline turnuvaların yapılabildiği RIP: Final Bullet‘de en dikkat çekici özelliklerden birisi ise demo sistemi. Bu sistem sayesinde oynamış olduğunuz maçı baştan sona bilgisayarınıza kaydedebilir ve istediğiniz zaman bu kaydı oynatarak hem kendinizin hem de maçtaki diğer oyuncuların oyunlarını baştan sona izleyebilirsiniz.

RIP: Final Bullet‘de ki bir başka dikkat çeken özellik de korunma (weapon block) özelliği. Weapon block ile çatışma esnasında silahınızı siper ederek gelen mermilerden korunabilir ve rakibinizin mermisi bittiğinde taktiksel üstünlük sağlayarak saldırıya geçebilirsiniz. Çıkış tarihi henüz duyurulmayan RIP: Final Bullet hakkındaki tüm gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler
RIP: Final Bullet kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 39.857
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 23.304


Yorumlar

37 yorum yapıldı
  • Mehmet says:

    Kayıt olmak istiyom

  • Sefa says:

    Klasik joygame para alamadığı herşeyi kapatır. Ne yazık ki 18 yaş altı halen bunu anlıyamıyor. Evet oyun güzeldi. Keşke başka bir firma adı altında Türkiyeye gelseydi. Oyunun endonezya sunucusu var. Oynamak isteyenler Google Final bullet qeon yazsın. Siteye girip kayıt olup indirsinler.