League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
RODE Online Poster
RODE Online Poster
Yayımcı
:   Netgame
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Var
Grafik
:   İyi
Oynanabilirlik
:   Düşük
Yaş Sınırı
:   -
Kapandı

VİDEO İZLE

Rise of Dragonian Era (R.O.D.E) Online

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Netgame (Mgame) tarafından yayınlanan Rise of Dragonian Era (RODE) Online ücretsiz (F2P) bir MMORPG oyunudur. Amerika’da 2012 Mart ayında yayına başlayan oyun harika ödülleri olan etkinlikleriyle kısa sürede oyun severler arasında popüler olmahyı başardı.

Oldukça iyi grafiklere sahip RODE Online‘da tercih yapmanız gereken iki düşman ulus bulunmakta. Bu uluslardan birisi Batı’yı temsil ederken (Firean) diğeri Doğu’yu temsil ediyor (Azurian). Ulus seçiminden sonra ise 6 banzersiz ırk ve her biri farklı yeteneklerde uzmanlaşmış 4 ayrı sınıftan bir tanesiyle yolunuza devam edeceksiniz. Kapsamlı bir karakter yapılandırma sistemi bulunan RODE Online‘de birbirinin kopyası karakterler görmeniz oldukça zor.

Oyunun en önemli özelliklerinden biri ise pet sistemi. Petinizi (kuşunuzu) savaşlara sokarak geliştiriyorusunz ve bir ejderhaya dönüştürüyorsunuz. Petinizle birlikte PvE savaşları yapabildiğiniz gibi PvP’lere de girebilirsiniz. Meslek seçiminin de yapılabildiği RODE Online benzerlerine göre bir çok yönden üstünlük gösteriyor. Oyunun göze batan tek olumsuz yönü crafting sisteminin zor oluşu.

RODE Online kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
RODE Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
48926
defa okundu


Yorumlar

13 yorum yapıldı
  • furkan diyor ki:

    böle süper harika ötesi bi oyunu neden kapattılar ya :((( hayatımda en çok sevdiğim oyundu hiç bi oyunda hayvan uçurma yoktu ya keşke kapanmasaydı at filan bile uçuyodu böle bi server bulmak imkansızdı ama bulundu onuda kapatmışlar :((((((((((((((((((((((((((((((((((