/*Google DFP*/
K
RODE Online Poster
RODE Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Düşük
Dil
Tür
Yaş
-
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 250
Athena Online Kayıt Ol
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows (R) Vista/ XP/2000
İşlemci: Pentium Dual Core 2.1X
RAM: 1GB
HDD: 10GB
Ekran Kartı: GEFORCE 4600GT 256MB
DirectX: 9.0c
İşletim Sistemi: Windows (R) Vista/ XP/2000
İşlemci: Pentium Dual Core 3.0
RAM: 3GB
HDD: 20GB
Ekran Kartı: GEFORCE 9800GT 512MB
DirectX: 9.0c ve üzeri

Netgame (Mgame) tarafından yayınlanan Rise of Dragonian Era (RODE) Online ücretsiz (F2P) bir MMORPG oyunudur. Amerika’da 2012 Mart ayında yayına başlayan oyun harika ödülleri olan etkinlikleriyle kısa sürede oyun severler arasında popüler olmahyı başardı.

Oldukça iyi grafiklere sahip RODE Online‘da tercih yapmanız gereken iki düşman ulus bulunmakta. Bu uluslardan birisi Batı’yı temsil ederken (Firean) diğeri Doğu’yu temsil ediyor (Azurian). Ulus seçiminden sonra ise 6 banzersiz ırk ve her biri farklı yeteneklerde uzmanlaşmış 4 ayrı sınıftan bir tanesiyle yolunuza devam edeceksiniz. Kapsamlı bir karakter yapılandırma sistemi bulunan RODE Online‘de birbirinin kopyası karakterler görmeniz oldukça zor.

Oyunun en önemli özelliklerinden biri ise pet sistemi. Petinizi (kuşunuzu) savaşlara sokarak geliştiriyorusunz ve bir ejderhaya dönüştürüyorsunuz. Petinizle birlikte PvE savaşları yapabildiğiniz gibi PvP’lere de girebilirsiniz. Meslek seçiminin de yapılabildiği RODE Online benzerlerine göre bir çok yönden üstünlük gösteriyor. Oyunun göze batan tek olumsuz yönü crafting sisteminin zor oluşu.

RODE Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 6.305
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 7.339


Yorumlar

13 yorum yapıldı
  • furkan says:

    böle süper harika ötesi bi oyunu neden kapattılar ya :((( hayatımda en çok sevdiğim oyundu hiç bi oyunda hayvan uçurma yoktu ya keşke kapanmasaydı at filan bile uçuyodu böle bi server bulmak imkansızdı ama bulundu onuda kapatmışlar :((((((((((((((((((((((((((((((((((