Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/Windows 7
İşlemci: Intel Core TM 2 Duo E6700 (2.66Ghz)
RAM: 1GB
HDD: 5GB
Ekran Kartı: GeForce FX 6200 / Radeon 9600
DirectX: 9.0c

Önemli Not: Rosh Online sunucularında yaşanan problemden dolayı 20/03/2014 tarihi itibariyle oyuna giriş yapılamamıştır. Sorunların giderilememesi sebebiyle yayıncı firma 10.05.2014 tarihinde hizmeti durdurma kararı almıştır.

Nefes Kesen 3 Boyutlu grafikler ve detaylı dövüş sistemi, 5 benzersiz ırk ve 9 ayrı sınıf, 36 farklı uzmanlaşma kapasitesi ve daha fazlası… Korkusuz savaşçıların güçlerini Arena‘da göstereceği, efendilerinin buyruğundaki hizmetkarların oyuna renk katacağı, yepyeni bölgeler, zorlu ve macera dolu bir zindan, yenilenmiş karakter özellikleri ve hatalardan arındırılmış Rosh Online Ignited Games ile yayın hayatına devam ediyor. Kantaşı’nın Öfkesi artık hazır, savaşçılarını bekliyor!

MMORPG severlerin alışmakta hiç zorluk çekmeyeceği bir yapıda olan Rosh Online‘da oyun başlangıcından itibaren sade ve kullanımı kolay bir arayüzle karşılaşıyorsunuz. Oyuncuların alışkanlıklarına uygun şekilde hazırlanmış kontroller ve oyun kısayolları sayesinde yeni başladığınızda bile uzun süre oynuyormuş gibi rahat hareket edebiliyorsunuz. Siz de hemen kayıt olarak bu maceraya katılabilirsiniz.

İlgili Haberler
Rosh Online (Son Destan) kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Toplam Kaydolma Sayısı : 12.506
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 6.400


Yorumlar

103 yorum yapıldı