League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Rosh Online (Son Destan) Poster
Rosh Online (Son Destan) Poster
Yayımcı
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Var
Grafik
:   Orta
Oynanabilirlik
:   Orta
Yaş Sınırı
:   -
Kapandı

VİDEO İZLE

Rosh Online

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Önemli Not: Rosh Online sunucularında yaşanan problemden dolayı 20/03/2014 tarihi itibariyle oyuna giriş yapılamamıştır. Sorunların giderilememesi sebebiyle yayıncı firma 10.05.2014 tarihinde hizmeti durdurma kararı almıştır.

Nefes Kesen 3 Boyutlu grafikler ve detaylı dövüş sistemi, 5 benzersiz ırk ve 9 ayrı sınıf, 36 farklı uzmanlaşma kapasitesi ve daha fazlası… Korkusuz savaşçıların güçlerini Arena‘da göstereceği, efendilerinin buyruğundaki hizmetkarların oyuna renk katacağı, yepyeni bölgeler, zorlu ve macera dolu bir zindan, yenilenmiş karakter özellikleri ve hatalardan arındırılmış Rosh Online Ignited Games ile yayın hayatına devam ediyor. Kantaşı’nın Öfkesi artık hazır, savaşçılarını bekliyor!

MMORPG severlerin alışmakta hiç zorluk çekmeyeceği bir yapıda olan Rosh Online‘da oyun başlangıcından itibaren sade ve kullanımı kolay bir arayüzle karşılaşıyorsunuz. Oyuncuların alışkanlıklarına uygun şekilde hazırlanmış kontroller ve oyun kısayolları sayesinde yeni başladığınızda bile uzun süre oynuyormuş gibi rahat hareket edebiliyorsunuz. Siz de hemen kayıt olarak bu maceraya katılabilirsiniz.

Rosh Online (Son Destan) kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Rosh Online (Son Destan) kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
68197
defa okundu


Yorumlar

101 yorum yapıldı