/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşlemci: Pentium 3 800MHz veya üzeri
RAM: 256MB
Ekran Kartı: 3D hız üzerinde GeForce2 veya ATI 9000
Ses: DirectX 9.0c Uyumluluk kartı
HDD: 2GB ve üzeri
İşletim Sistemi: Windows 2000, XP, Vista
İşlemci: Pentium 4 2.4GHz veya üzeri
RAM: 512MB
Ekran Kartı: 3D hız üzerinde GeForce FX 5600 veya ATI9500
Ses: DirectX 9.0c Uyumluluk kardı
HDD: 4GB ve üzeri
İşletim Sistemi: Windows 2000, XP, Vista

Yaklaşık 1 aylık açık beta sürecinden sonra 17 Ocak 2012’de final yayınına başlayan Silkroad-R, JoyMax‘in dünya çapında milyonlarca oyuncuya ulaşan Silkroad isimli MMORPG oyununun geliştirilmiş yeni versiyonu olarak lanse ediliyor. Silkroad’dan bağımsız olarak yeni kurulum dosyasıyla kendine ait sunucular üzerinden yayına başlayan oyuna eski JoyMax üyeleri yeni hesap açmadan giriş yapabilecek.

Resmi Tanıtım
Silkroad-R, sabit içeriğe bağlı diğer >MMORPG’lerin aksine sürekli aktif bir dünya sunmaktadır. Tüccarlar, geniş yollar üzerinde maceraya atılırken Hırsızlar bunların mallarını soymayı planlamaktadır. Bunun yanı sıra, ticaret büyük risk taşırken Avcılar tacirleri korumak ve hırsızların yaptıklarına son vermek için meydana çıkacaktır.

Silkroad-R‘da sabit bir iş yok. Tüm oyuncular herhangi bir sınırlama getirilmeden karakterlerini büyütmeye yardımcı olmak için kendi promosyonlarını rahatça yapabilir. Avcı veya Hırsız arasında değişiklik yapmak oyuncunun istediğini ve kaderini değiştirecek

Oyuncunun karşılaşacağı ilk deneyim, keşfedilmeyi ve yeniden örgütlenmeyi bekleyen büyük bir dünyadır; sürekli bir gelişim macerası. Oyun sunucuları, hiçbir gecikme yaşanmadan büyük sayıda oyuncu gruplarını barındırabilecek ve minimum yükleme sürelerine karşılık oyunculara daha fazla içerik sunabilecek sorunsuz ve birbirine benzer dünyalar oluşturan bir sisteme sahiptir. Daha da önemlisi, karakterlerin dinamik animasyon teknikleriyle harmanlanmış doğal hareketleri Silkroad-R‘da oyunculara benzersiz bir dünya sunar.

Silkroad-R kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Wolfteam
Toplam Kaydolma Sayısı : 25.142
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 28.723


Yorumlar

84 yorum yapıldı