Skylancer Battle for Horizon | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Desert Black Online Kayıt Ol
Eklenme Tarihi:
05/03/2012

Önemli Uyarı
Alaplaya, Skylancer Battle for Horizon oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Alaplaya oyunları.

Alaplaya tarafından yayınlanan tarayıcı oyunu Skylancer – Battle for Horizon oyun severlere farklı bir deneyim sunuyor. Alışageldiğimiz tarayıcı oyunlarından birçok farklı yönü bulunan Skylancer‘ın dikkat çeken özelliklerinden biri arayüzü. Gökyüzünde süzülen bir adanın komutanı olarak başladığınız oyunda, Horizon isimli gezegene hükmetmek ve efsanevi “Selenian” halkı tarafından saklanan gizemli hazinelerin yer aldığı Ay’ı fethetmek için mücadele ediyorsunuz.

Oyuna başlarken Empire, Alliance veya Renegade ırkından birini seçmeniz gerekiyor. Karikatürize edilmiş grafikleri, hareketli yapısıyla keyifli hale getirilen Skylancer‘da size verilen adayı geliştirerek kendi imparatorluğunuzu kurmalı ve savaştaki yerinizi almalısınız.

Oyunda ordu kurup imparatorluğunuzu güçlendirmek kadar adanızın değerini arttırmanız da önemli. Skylancer‘da hazırlanan bir çok görevi yerine getirerek tüm bun aşamaları daha kolay kat edebilirsiniz. Rakiplerinizi yok edin ve kulenizi inşaa ederek Ay’a ilk siz ulaşın.

Toplam Kaydolma Sayısı : 3.143


Yorumlar

4 yorum yapıldı