Hounds: The Last Hope
Hounds: The Last Hope
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Smite Poster
Smite Poster
Yayımcı
Tür
:   
Dil
:   İngilizce
PvP
:   Var
Grafik
:   İyi
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   13+

VİDEO İZLE

Smite

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

ABD merkezli Hi-Rez oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve yayınlanan MMO oyunu Smite; 3D grafikleri, kaliteli görsel efektleri ve yüksek oynanabilirlik değerleriyle oyun severlere keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Multiplayer online battle arena (mobA) sınıfına dahil olan Smite, benzerlerinden farklı olarak 3. şahıs kamera açısına (TP) sahip.

Tanrıların savaşını konu alan Smite‘de farklı kültürlerin mitolojilerinde yer alan çok sayıda tanrıya rastlamak mümkün. Zeus, Hades, Anubis, Bakasura, Herkül ve Odin gibi bir çok filme ve efsaneye konu olan bu tanrıların bir kısmı ücretsiz olarak seçilebilirken bir kısmını seçmek için ödeme yapmanız gerekiyor. Çin, Yunan, Mısır, Hindu, İskandinav, Maya ve Roma mitolojilerindeki tanrıların ön plana çıktığı Smite farklı oyun modlarında hem PvE hem de PvP savaşlara katılabiliyorsunuz.

Arena, Assault, Conquest, Domination, Joust ve Practice şeklinde ayrılan oyun modlarının bir kısmı kredili sisteme (karşı takımın kredisini sıfırlama) dayanırken bir kısmı ele geçirme (fetih) bir kısmı da yok etme mantığına dayanmaktadır. Practice modunda ise diğerlerinden farklı olarak yapay zekaya karşı savaşabilirsiniz. Kapsamlı karakter yapılandırma sistemi bulunan Smite‘de sahip olduğunuz karakterlerin seviyelerini yükselterek farklı yetenekler kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Smite kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Smite kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
50422
defa okundu


Yorumlar

16 yorum yapıldı