Hounds: The Last Hope
Hounds: The Last Hope
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Son Kral Online Poster
Son Kral Online Poster
Yayımcı
:   PeakGames
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Var
Grafik
:   Orta
Oynanabilirlik
:   Orta
Yaş Sınırı
:   -
Kapandı

VİDEO İZLE

Son Kral Online

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

PeakGames tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı gerçek zamanlı strateji oyunu (MMORTS) Son Kral size hükümdar olma fırsatı veriyor. Başlangıçta içinde bir kaç vatandaş ve hükümet konağından başka birşey bulunmayan şehri; ev, ambar, elçilik, han, akademi, kışla, atölye, gözetleme kulesi gibi binalar kurarak askeri, ekonomik ve bilimsel yönden geliştirmeye çalışıyorsunuz.

Şehir merkezinizin hemen yanında bulunan boş alanlara ise demir madeni, taş ocağı, çiftlik ve bıçkıhane kurarak demir, taş, ekin ve odun üretimi yapmanız gerekiyor. Ürettiğiniz bu malzemeleri ise yeni bina yapımında, mevcut binaların seviyelerinin yükseltilmesinde ve ordu hazırlama esnasında bol bol kullanacaksınız.

Son Kral‘da yer alan görevleri tamamlayarak kısa sürede şehrinizi geliştirebilir ve çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Belirlediğiniz stratejiye göre şehrinizin yakınlarında yer alan komşularınızla müttefik olarak bölgedeki gücünüzü arttırmanız veya yeterince güçlü bir ordu hazırladığınızda yakınınızdaki köyleri yağmalayarak kolonileştirmeniz mümkün.

Size emanet edilen şehri doğru şekilde yönetip geliştirin ve diğer hükümdarların saygı duyduğu bir imparatorluk olun. Son Kral‘da zorlu savaşlar sizi bekliyor!

Son Kral Online kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Son Kral Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
32251
defa okundu


Yorumlar

9 yorum yapıldı