Hounds: The Last Hope
Hounds: The Last Hope
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Sudden Attack Poster
Sudden Attack Poster
Yayımcı
:   GameTürk
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Var
Grafik
:   Orta
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   18+
Kapandı

VİDEO İZLE

Sudden Attack Türkiye

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Kore’li online oyun geliştiricisi GameHi tarafından Lithtech Jupiter oyun motoruyla 2005 yılında geliştirilen ve Nexon’un da içerisinde yer aldığı çeşitli yayıncılar aracılığıyla dünyanın bir çok ülkesinde milyonlarca oyunseverle buluşan MMOFPS oyunu Sudden Attack GameTürk ile Türkiye’de yayına başladı.

Türkçe dil desteğiyle yayına başlayacak olan Sudden Attack‘ta Kırmızı (Tanzirilian Alliance) ve Mavi (UGPF) olmak üzere 2 farklı takım, birbirinden keyifli 10 ayrı oyun modu (ölüm oyunu, kuşatma, yok etme, bayrak yarışı v.s) ve her moda özel çeşitli büyüklüklerde toplamda 40’tan fazla harita bulunuyor.

Her oyuncu oyuna 1. seviyeden başlar ve yapılan savaşlarda hem takım hem de bireysel başarıya göre kazanılan tecrübe puanıyla seviye atlar. Oyunda yer alan çeşitli görevler sayesinde hem daha hızlı seviye atlayabilir hem de çeşitli eşyalar kazanabilirsiniz.

Sudden Attack‘ta da benzer oyunlarda olduğu gibi 2 farklı para bulunuyor, bunlardan birini oyun içerisinde yaptığınız savaş ve tamamladığınız görevlerden kazanabilirken, diğerini gerçek para karşılığı satın almanız gerekiyor. Her 2 parayla da oyun mağazasından çeşitli kıyafet ve mühimmat almanız mümkün.

Sudden Attack kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Sudden Attack kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
219595
defa okundu


Yorumlar

233 yorum yapıldı