/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000
İşlemci: 800 MHz Pentium 3 ve üzeri
RAM: 256 MB
HDD: 1.5 GB
Ekran Kartı: Any 32 MB VGA
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000
İşlemci:  2 GHz Pentium 4 ve üzeri
RAM: 512 MB
HDD: 1.5 GB
Ekran Kartı: Any 64 MB VGA

Kore’li online oyun geliştiricisi GameHi tarafından Lithtech Jupiter oyun motoruyla 2005 yılında geliştirilen ve Nexon’un da içerisinde yer aldığı çeşitli yayıncılar aracılığıyla dünyanın bir çok ülkesinde milyonlarca oyunseverle buluşan MMOFPS oyunu Sudden Attack GameTürk ile Türkiye’de yayına başladı.

Türkçe dil desteğiyle yayına başlayacak olan Sudden Attack‘ta Kırmızı (Tanzirilian Alliance) ve Mavi (UGPF) olmak üzere 2 farklı takım, birbirinden keyifli 10 ayrı oyun modu (ölüm oyunu, kuşatma, yok etme, bayrak yarışı v.s) ve her moda özel çeşitli büyüklüklerde toplamda 40’tan fazla harita bulunuyor.

Her oyuncu oyuna 1. seviyeden başlar ve yapılan savaşlarda hem takım hem de bireysel başarıya göre kazanılan tecrübe puanıyla seviye atlar. Oyunda yer alan çeşitli görevler sayesinde hem daha hızlı seviye atlayabilir hem de çeşitli eşyalar kazanabilirsiniz.

Sudden Attack‘ta da benzer oyunlarda olduğu gibi 2 farklı para bulunuyor, bunlardan birini oyun içerisinde yaptığınız savaş ve tamamladığınız görevlerden kazanabilirken, diğerini gerçek para karşılığı satın almanız gerekiyor. Her 2 parayla da oyun mağazasından çeşitli kıyafet ve mühimmat almanız mümkün.

Sudden Attack kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 51.086
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 28.043


Yorumlar

244 yorum yapıldı
 • yigit says:

  Küçüklüğümün oyunuydu ya beni fps oyunlarıyla tanıştıran efsane oyundu allah kahretsin wolfteam zula gibi saçma salak oyunlar şuan varken bu oyun nasıl kapandı ya

 • mehmetl says:

  iyi

 • ali says:

  niye kapanmış yaaaaaaaa

 • berkay says:

  yabancu server lınkı yok mu

 • niyazi says:

  çok güzel

 • ahmet says:

  yabancı indirme linkini isteriz + ben bu gevurların taaa… ulan M.A.R.S. ı kapattırdılar yılların S.A. sını kapattırdılar.biz kurtadam ile vampir sürüsüne kafa atarak çocukluğmuzu geçirdik ulan!

 • abdulkadir says:

  ybancı indirme linki varmı kardeş

 • vefa says:

  8 yıldır oynuyorum S.A’yı nexon latino bütün serverları oynadım ne güzel türkiye serverı açıldı oynuyorduk kendi ülkemizde kendi dostlarımızla oyunu kapattılar tabi adamlar haklı hilenin her türlüsünü icat edip oyuna süren onlarca kişi vardı ve bundan para kazanan ha.inler vardı yalan oldu oyun ama herşeye rahmen tekrar açılması gerekiyor yabancı serverlarda oynamaktan bıktık artık