League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
SüperCan 2 Poster
SüperCan 2 Poster
Yayımcı
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Yok
Grafik
:   İyi
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   3+

VİDEO İZLE

SüperCan 2

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Türk Telekom’un desteğiyle Sobee Studios çatısı altında hazırlanan SüperCan‘ın ilk bölümü SüperCan ve Süper Kahramanlar büyük beğeni toplayarak kısa sürede milyonlarca oyun severe ulaştı. Uzun zamandır beklenen yeni versiyonuyla SüperCan 2, kötü robotlara karşı açtığı savaşta desteğinizi bekliyor.

Türkiye’nin ilk süper çocuk kahramanı SüperCan, SüperCan 2‘de doğayı kirletmeye çalışan robotlara ve arkasındaki gizli güce karşı amansız bir mücadeleye girişiyor. Bu muhteşem macerada SüperCan‘ı yalnız bırakmayan kız kardeşi Canan, ona yardımcı oluyor. SüperCan 2, birbirinden eğlenceli yeni bölümleri ile sizlere muhteşem bir macera sunuyor.

Ailece birlikte oynanabilen, dünya çapında görsel içeriğe ve oyun kurgusuna sahip olan SüperCan 2 oyununu, ücretsiz olarak sitemizden indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun ücretsiz olan ilk bölümünü bitirdikten sonra, birbirinden eğlenceli diğer bölümleri ise buraya tıklayarak alacağınız aktivasyon koduyla hesabınızı aktive ederek oynayabilirsiniz.

SüperCan 2 kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
SüperCan 2 kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
209488
defa okundu


Yorumlar

158 yorum yapıldı