/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: XP(SP3)/Vista/Windows 7
İşlemci: 2 GHz
RAM: 1 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 9.0c/Shader3.0 uyumlu, VRAM 512 MB
HDD: 2 GB
Ses Kartı: DirectX 9.0c destekli

Uber Enteirnament tarafından Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen Super MNC, Gamerfirst tarafından yayınlanan keyifli bir MMOTPS oyunudur. Tam adı Super Monday Night Combat olan oyun ilk olarak 2010 yılında Xbox kullanıcılarının hizmetini sunulmuştu. Gelen olumlu tepkilerin ardından 2011 yılı içerisinde PC versiyonunu duyuran Super MNC, geliştirici Uber Enteirnament‘in yayıncılığında bir süre yoluna devam ettikten sonra Microsoft Games Studios ve Gamersfirst gibi yayıncılarla farklı bölgelerde hizmet vermeye devam etti.

Türkiye’de yeni yeni tanınmaya başlayan oyunun özellikle Avrupa’da hatrı sayılır bir hayran kitlesi bulunuyor. Level sisteminin kullanıldığı Super MNC‘de öldürdüğünüz rakiplerden ve kazandığınız maçlardan elde ettiğiniz tecrübe puanları sayesinde seviyenizi arttırıyorsunuz. Eğlenceli grafikleri ve akıcı oynanışıyla beğeni toplayan Super MNC‘de Super Crossfire, Turbocross, Superblitz ve Training olmak üzere 4 farklı oyun modu bulunmakta.

Benzersiz özelliklere sahip 6 farklı karakterden birini seçebildiğiniz oyunda ırk ayrımı bulunmuyor. Belirli seviyelere ulaştığınızda ise kilitli olan karakterleri aktif hale getirip kullanabiliyorsunuz. Combatgirl, gunner, karl, cheston ve wascot Super MNC‘de ki karizmatik karakterlerden sadece bir kaçı.

Super MNC kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

6 yorum yapıldı