/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
Therian Saga oyununa giriş yapabilmeniz için Microsoft Silvirlight eklentisinin bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. Detaylı bilgi için: http://kolayurl.net/a585ok

Önemli Uyarı
Gameforge, Therian Saga oyununun tüm hizmetlerini 15 Ocak 2016 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Gameforge oyunları.

Fransız oyun şirketi Virtys tarafından geliştirilen ve Gameforge tarafından Türkçe dahil 7 farklı dilde yayımlanan Therian Saga, kurulum yapmadan tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz orta çağ temalı fantezi MMORPG oyunudur.

Microsoft Silverlight eklentisine ihtiyaç duyan Therian Saga‘da farklı mesleklerden bir tanesini seçerek açık dünyada kendi yolunuzu çizebilir ve verilen görevleri yerine getirerek hızlı bir şekilde karakterinizi geliştirebilirsiniz.

30’un üzerinde yetenek ve çok sayıda meslek alternatifiyle zengin bir içeriğe sahip olan Therian Saga‘da her oyuncu yaptığı seçimlerle kendi yolunu çizmektedir. Oyuncular yeteneklerini kullanarak oluşturdukları eşyaları pazarda satışa çıkartabilir ve satışta olan eşyalardan kendilerine uygun olanları alabilirler.

Ev sisteminin yer aldığı Therian Saga‘da kendi evinizi inşa ederek dilediğiniz bölgeye yerleşebilir ve burada gelişmeye devam edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Therian Saga kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 784


Yorumlar

1 yorum yapıldı