/*Google DFP*/

Önemli Uyarı
Ultimate Naruto, IceGames oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer IceGames oyunları.

Ultimate Naruto İngiltere merkezli bağımsız oyun geliştiricisi IceGames tarafından geliştirilen ve kendi yayın kolu olan games.la portalı üzerinden yayımlanan tarayıcı tabanlı fantastik bir MMORPG oyunudur. Anime grafiklere sahip olan Ultimate Naruto adından da anlaşılacağı gibi Naruto anime serisinden esinlenerek geliştirilmiş bir oyun. Serinin genel yapısına paralel olarak ilerleyen oyun kurgusu Ultimate Naruto‘nun özellikle serinin takipçileri için çok daha cezbedici olmasını sağlıyor.

Genjutsu, Ninjutsu ve Taijutsu adında 3 farklı sınıf ve her sınıftan 2 tane olmak üzere toplam 6 ayrı karakter seçeneği sunan Ultimate Naruto‘da her sınıfın benzersiz yetenek ve silahları bulunuyor. Görsel olarak da farklılık gösteren karakterler tek başına ve gurup halinde savaşabiliyor.

Günlük görevlerin yanı sıra tek seferlik seviyeye özel görevlerin de bulunduğu Ultimate Naruto‘da hem PvE hem de PvP savaşlar yapabiliyorsunuz.

Ultimate Naruto kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 8.800


Yorumlar

3 yorum yapıldı