/*Google DFP*/

Önemli Uyarı
United Eleven, Nexon oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Nexon oyunları.

Tarayıcı tabanlı futbol menajerlik oyunu United Eleven 50.000’i aşkın FIFPro lisanslı futbolcusuyla oyun severlere keyifli bir oyun deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Güney Kore merkezli tecrübeli oyun geliştiricisi NHN’nin (Naver) alt markası olan NHN BlackPick stüdyosu tarafından geliştirilen oyun 5 farklı bölgede, Türkçe dahil 8 ayrı dil desteğiyle Nexon tarafından yayımlanıyor. Mobil cihazlar üzerinden de giriş yapılabilen United Eleven free2play modelde hizmet veriyor.

Futbolcuları gerçek isim ve görüntüleriyle karşımıza çıkartan United Eleven istediğiniz futbolcuları bir araya getirerek kendi takımınızı kurma ve yönetme imkanı sunuyor. Takımınızdaki futbolcuları grup halinde veya tek başına özel idmana alarak yetenek seviyelerini arttırabiliyor, özellik kartlarıyla çeşitli özellikler kazandırabiliyor ve ligin yanı sıra bireysel olarak takımlara meydan okuyarak bire bir maçlar yapabiliyorsunuz.

Maç sırasında müdahale şansı da sunan United Eleven‘da oldukça detaylı bir takım kurgusu oluşturulmuş. Sahada görev verdiğiniz futbolcuların oynayacakları konumların yanı sıra etki alanında yer alan takım arkadaşlarıyla olan ilişkisi de performanslarını etkilemekte. Benzer detaylar ile stratejinin daha fazla önem kazandığı United Eleven‘da fikstür sayesinde tüm takımların maç takvimini incelemeniz mümkün.

United Eleven kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 7.188


Yorumlar

4 yorum yapıldı