/*Google DFP*/

World of Battles sunucuları yayıncı firmanın kararıyla 1 Ocak 2014 tarihinde kapatılmıştır

Gerçek zamanlı strateji (MMORTS) oyunu World of BattlesOrta Çağın ÇöküşüJoygame tarafından yayınlanmaya başladı. İttifaklar arasındaki savaşları konu alan oyunda İyiler, Kötüler ve Vahşiler olmak üzere 3 farklı ittifak bulunmakta. Türkiye lokasyonlu sunucularda Türkçe dil desteğiyle yayınlanan olan World of Battles (WOB) ücretsiz (free2play) olarak hizmet veriyor.

World of Battles‘de sahip 8 farklı ırk bulunuyor. Erkek sevmeyen Amazonlar, vahşi Barbarlar, gizemli Yaban Ahalisi, kalleş Kara Elfler, çalışkan Cüceler, hırslı Şövalyeler, yıkıcı Orklar ve habis Gerigelenler ismindeki bu ırkların ve ana ünitelerin kendine has yeteneği bulunuyor. Örneğin Cüce ırkının üniteleri son derece sağlam zırhlarıyla bilinirken, Ork’ların goblinleri ise ortalığını tozu dumana katan bombalarıyla ön plana çıkmaktadır.

Oyunda her biri en fazla 16 birlikten oluşan maksimum sekiz ordu oluşturabiliyor ve bu orduları güçlendirerek diğer oyuncularla aksiyon dolu savaşlar yapabiliyorsunuz. World Of BattlesOrtaçağın Çöküşü“nde oyuncuya karşı oyuncu savaşlarında (PVP) sistem otomatik olarak adil eşleştirmeler yapar. Yani savaştığınız takımın ordusu sizinkinden çok daha güçlü olduğu için savaşı kaybetmezseniz, sonuçları tamamen uygulanan strateji ve taktikler belirler.

World of Battles (WOB) kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 2.356
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 2.854


Yorumlar

51 yorum yapıldı
  • walero says:

    oyunun joygame’yle alakasi yok oyunu yapan firma frogwares kapatti oyuna ilgi olmadigindan para kazanamiyorlardi, 3 yil oldu bu saatten sonra acilacagini pek sanmiyorum oyun cope gitti malesef.