/*Google DFP*/

Gamigo

Hamburg (Almanya) merkezli online oyun yayıncısıdır. 2001 yılında kurulan Gamigo tarafından yayınlanan tüm oyunları bu bölümde bulabilirsiniz.

Cross Fire Rival Factions
Metin2

Fiesta


2008 yılından bu yana farklı şirketler tarafından çeşitli bölgelerde yayımlanan Fiesta Online, Onson Soft tarafından geliştirilen free2play MMORPG oyunudur. 6 karakter sınıfından dilediğinizi seçerek macera dolu yolculuklara çıkabilirsiniz.

Ironsight


Yüksek teknoloji ile donatılmış iki düşman oluşumun savaşını konu alan Iron Sight, yüksek kaliteli grafiklere ve gelişmiş özelliklere sahip bir MMOFPS oyunudur. 100'ün üzerindeki silahı özelleştirebilir ve 14 farklı haritada aksiyon dolu çatışmalara girebilirsiniz.

Loong Dragonblood


Uzak Doğu temalı ücretsiz (free2play) MMORPG oyunu Loong: Dragonblood, 500 kişiyi destekleyen savaş alanları, çeşitli zorluklarda 1000'den fazla oyuniçi görevi, 100'ü aşkın pet ve binek türüyle Gamigo tarafından İngilizce dil desteğiyle yayınlanıyor.

Last Chaos


Gamigo tarafından yayınlanan fantastik MMORPG oyunu Last Chaos, 3 milyonun üzerindeki kullanıcı sayısıyla MMO dünyasındaki yerini gün geçtikçe sağlamlaştırıyor. E.R.A.S. ve özel oyun alanları gibi çeşitli özellikleri bulunan Last Chaos free2play modelde hizmet veriyor.

Wargame 1942


Birçok dilde çeşitli ülkelerde yayınlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Wargame 1942 artık tamamen Türkçe. Desert Operations oyunundan tanıdığımız tanıdığımız Looki Games tarafından yayınlanan Wargame 1942, 2. Dünya Savaşı dönemini konu alıyor.