League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
ZombiRock Poster
ZombiRock Poster
Yayımcı
:   Joygame
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Var
Grafik
:   İyi
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   -
Kapandı

VİDEO İZLE

ZombiRock

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Yayıncı’nın mesajı: “Joygame Yönetimi Olarak 2 senedir hizmetini verdiğimiz ZombiRock oyunumuzu üzülerek de olsa kapatma kararı aldığımızı bildiririz. Kapanma Tarihi 29.12.2013 olarak belirlenmiştir.”

Joygame ard arda duyurusunu yaptığı oyunlara bir yenisini daha ekledi: ZombiRock. İşte Joygame‘in ZombiRock tanımı: “ZombiRock adrenalinin diğer adıdır. ZombiRock çılgınlığın 1 ve 0’larla buluşmasıdır. ZombiRock üzerinizdeki siniri, stresi alıp sizi pırıl pırıl yapacak olandır. Kısaca ZombiRock, lanet zombileri patakladığımız bir online aksiyon oyunudur.”

ZombiRock‘ı bukadar özel yapan ne?” dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen söyleyelim, ZombiRock‘da gözleri ağzına kadar akmış, size doğru uzanan kollarından sallanan bileklerinin yanı sıra düşük çenelerinden iğrenç sesler çıkaran klasik zombiler ve bu zombileri öldüren teknik donanımlı askerler yok. ZombiRock‘da gördüğünüzde sizi güldüren kafası güzel zombiler, beyzbolcular, rock yıldızları, itfaiyeciler, futbolcular ve boksörler var. Rakibinize barut dolu mermilerle değil, beyzbol topları, çelik yumruklar, elektro gitar, su tabancaları ve iri cüssenizle saldırırsınız.

MMO aksiyon tarzında bağımlılık yapan bir savaş oyunu olan ZombiRock farklı grafik ve görsel efektleriyle de beğeni topluyor.

Ateş ederek zombi öldürmek artık sizce de sıkıcı olmadı mı? Artık ZombiRock bir beyzbolcu olup zombilere sopayla girişmenin, bir Amerikan futbolcusu olup zombi tekmelemenin, bir itfaiyeci olup zombileri su manyağı yapmanın, bir rock yıldızı olup gitarımızı sahnelerde değil zombilerin kafasında kırmanın ya da bir boksör olup “bu işi ancak demir yumruklarım çözer” demenin zamanı gelmedi mi?

ZombiRock kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
ZombiRock kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
279640
defa okundu


Yorumlar

368 yorum yapıldı
 • Hüseyin diyor ki:

  ZombiRock dünyanın en güzel oyunu bunu geri istiyoruz

 • maNga diyor ki:

  Bu oyun türkiyede bir ilk yaptı maNga grubunu oyuna dahil etti ve karakterleri odaları ayrıca silahları oldu Türkiyenin başarılı rock grubunu oyuna dahil ettiniz ve bu oyunun kapatılmaması gerekiyordu bu oyun türkiyenin en iyi yapılmış oyunuydu bu yüzden oyunu kapatarak çok büyük bir hata yaptınız…

 • musa diyor ki:

  kardeşim, nolur, zombirocku açın joygameyle ne kavganız var nolur, abi açın şu oyunu, lütfenn!!

  ALLAHIM inşallah açılır.

 • Melih diyor ki:

  Zombi Rock en sevdiğim oyundu. 15/06/2015 tarihinde açılacak diyolar açılacakmı gerçekten.

 • Kıvanç diyor ki:

  Arkadaşlar ZombiRock Gibi Oyunlar Bir Daha Dünyaya Gelmez Seni Geri İstiyoruz ZombiRock Ne Zaman Açılıcaksın…