/*Google DFP*/
K
Zone 4 Poster
Zone 4 Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
-
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 106
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / Windows 7
İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 Ghz
RAM: 1 GB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: nVidia 5600 GT
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7
İşlemci: Intel Pentium 4 2.5 Ghz
RAM: 2 GB ve üzeri
HDD: 3 GB
Ekran Kartı: Geforce 6600 GT ve üzeri

OGPlanet ile Avrupa’da yayınlanan Zone 4 hizmetini durdurma kararı almıştır. Oyunu Malezya sunucularında oynamak için Zone 4 Malezya bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Bir zamanların efsane atari oyunlarının harmanlanlanmış hali olan Zone 4; skill efektleri, karakter çizimleri, haritaları ve combo hareketleriyle size Street Fighter, Haggar, Captain Commando oynuyormuş hissi verecek. OGPlanet tarafından geliştirilen ve 2010 yılında yayın hayatına başlayan fighting MMORPG oyunu Zone 4‘ün Avrupa (EU) ve Amerika (US) olmak üzere 2 farklı sunucusu bulunuyor.

Oyunda ikisi ücretsiz ikisi ücretli (premium) olmak üzere toplam 4 farklı sınıf yer alıyor. Premium olan Dirty-X ve Sumo sınıflarının ücretsiz olan Street ve Rush sınıflarına göre daha üstün olduğunu söyleyebiliriz. Her oyuncunun kullanabileceği Street ve Rush sınıflarında 4 farklı yetenek seçeneği bulunmakta, bunlar;

Street sınıfı yetenekleri: Taekwondo, Boxing, Muay Thai ve Capoeira
Rush sınıfı yetenekleri: Prowrestling, Hapkido, Judo ve Sambo

Sınıf ve yetenek dışında karakter seçimi de yapabildiğiniz Zone 4‘te 3’ü kız, 3’ü erkek olmak üzere toplam 6 farklı karakter bulunuyor. Oyunun en güzel yanlarından birisi de her zevke hitab eden oyun modları. PvP ve PvE olarak 2 kategoriye ayrılan oyun modları kendi içlerinde Arcade, Story, Team Elimination, Warfare gibi türlere ayrılıyor. 16’ya 16 takım savaşları yapabildiğiniz Zone 4‘te arkadaşlarınızla bir araya gelerek yapay zekaya karşı da savaşabilirsiniz.

Zone 4 kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Crossfire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 1.276
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 1.841


Yorumlar

9 yorum yapıldı