/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Win 7, Wind 8.1, Win 10
İşlemci: Intel Corei3-4340 / AMD FX-6300
RAM: 6 GB
HDD: 30 GB 
Ekran Kartı: Geforce GTX 660 2GB / Radeon HD 7850 2GB
Direct X: 11.0
İşletim Sistemi: Win 7, Wind 8.1, Win 10
İşlemci: Intel Corei3-4340 / AMD FX-6300
RAM: 6 GB
HDD: 30 GB 
Ekran Kartı: Geforce GTX 660 2GB / Radeon HD 7850 2GB
Direct X: 11.0

Kore merkezli tecrübeli oyun stüdyosu Bluehole tarafından Unreal 4 oyun motoru geliştirilen Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG), Türkiye ve Azerbaycan’ın yanı sıra MENA bölgesinde Nfinity Games yayımcılığında oyun severler ile buluşuyor. Yenilikçi oyun kurgusuyla dikkat çeken oyunun en önemli özelliklerinden biri de Türkçe dil desteğiyle yayımlanması.

Açlık oyunlarında olduğu gibi hayatta kalma mücadelesi içerisinde olduğunuz Playerunknown’s Battlegrounds‘da bir hangarın içerisinde gözlerinizi açıyor ve birden kendinizi sizi hedefe ulaştıracak olan uçağın içerisinde buluyorsunuz. Haritada yer alan stratejik noktalardan birini seçtikten sonra uçaktan atlıyor ve paraşüt ile belirlediğiniz noktaya iniş yapıyorsunuz. Toprağa ayak bastığınız andan sonra ise hayatta kalma mücadeleniz başlıyor!

Her oyuncunun eşit şartlarda başladığı PUGB‘da haritada ilerledikçe “loot” adı verilen yöntem sayesinde araç anahtarlarından ekipmanlara, silahlardan yardımcı ürünlere kadar bir çok eşyayı bulup kullanabiliyor ve geliştirebiliyorsunuz. Etraftaki terk edilmiş binalardan zırh, bomba, kask, tabanca ve tüfek gibi hayatta kalmanızı sağlayacak eşyalar toplayabilir ve binaları çatışmalarda siper olarak kullanabilirsiniz.

Oyun motorundan anlaşılacağı üzere oldukça kaliteli grafiklere ve etkileyici bir atmosfere sahip olan PUBG, sahip olduğu detaylara rağmen orta düzey sistem gereksinimleriyle her oyuncunun bilgisayarında yer edinmeyi hedefliyor.

Playerunknown’s Battlegrounds Özellikleri

– Geliştirilebilir Silahlar: Silahlarınızı bulduğunuz susturucu, dürbün veya ekstra şarjör gibi eşyalarla güçlendirebilirsiniz.
– Geliştirilmiş Gerçekçi Doğa Efektleri: Savaşa başladığınızda doğa koşulları da yağmurlu veya güneşli olarak rastgele belirlenir.
– Artırılmış Karakter Yaratma Ekranı: Özelleştirilebilir detaylar ile tamamen özgün karakter oluşturma imkanı.
– Gerçekçi Grafikler: Unreal 4 grafik motorunu sonuna kadar zorlayan gerçekçi grafikler.
– Eşya Çeşitliliği: 17 Farklı güncel silah ve birbirinden farklı seviyelerde yardımcı eşyalar.
– Kullanılabilir Araç Çeşitliliği: Buggy, Jeep, Dacia 1300, kamyon ve sürat motoru dahil 7 benzersiz araç.
– Türkçe Dil Desteği: Türkçe dil yerel yayıncı desteğiyle şehirlere özel etkinlikler, resmi turnuvalar gibi aktiviteler yapılabilecek.
– Oyun İçi Sohbet: Savaş alanında rakiplerinizle iletişim kurabilir, hatta ikna edebilirseniz onlarla bir ekip bile olabilirsiniz.
– Geliştirilmiş Harita: Uzun süre boyunca haritada rakiplerinizi aramak zorunda kalmayacağınız haha küçük, kompakt ve hızlı haritalar.

İlgili Haberler
Playerunknown's Battlegrounds kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

28 yorum yapıldı