/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 2000
İşlemci: Pentium 1.4 Ghz
RAM: 1024MB veya daha üstü
Grafik Kartı: Geforce 5700 veya daha üstü
Sabit Disk Alanı: 625MB
DirectX Versiyonu: Direct X 9.0c
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium4 2.2Ghz veya daha üstü
RAM: 1024 MB veya daha üstü
Grafik Kartı: Geforce 6800 veya daha üstü
Sabit Disk Alanı: 625MB
DirectX Versiyonu: Direct X 9.0c

Türkiye’de Joygame tarafından yayınlanan WolfTeam Ateş ve Barut, kurt adamlar ve insanların mücadelesini konu alan aksiyon dolu bir MMOFPS oyunudur. 19 milyonun üzerinde kayıtlı kullanıcısı bulunan WolfTeam Türkçe dil desteğiyle 2009 yılından bu yana ücretsiz (free2play) olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Bir çok özelliğiyle yerelleştirilen WolfTeam‘de İstanbul’un en ünlü semtlerinden biri olan Taksim’in sanallaştırıldığı Taksim Meydanı haritasında kurt adam olarak dehşet saçabilir veya korkusuz bir asker olan Yiğit Demir karakteriyle acımasız kurt adamlara karşı savaş açabilirsiniz. WolfTeam Ateş ve Barut’daki zengin silah ve harita seçeneğinin yanı sıra farklı oyun modları sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Gelişmiş silahları, farklı özelliklerde kurt adam ve asker seçeneği, zengin oyun modları, farklı büyüklükteki haritaları ve PvP’nin yanı sıra PvE boss savaşlarıyla Wolfteam diğer FPS oyunlarına göre bir adım öne çıkıyor.

İlgili Haberler
WolfTeam kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri foftim, vofim
Wolfteam
Toplam Kaydolma Sayısı : 75.544
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 671.488


Yorumlar

2.700 yorum yapıldı