/*Google DFP*/
K
Battle for Graxia Poster
Battle for Graxia Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
-
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 121
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Intel Pentium 4 3000 MHz / AMD Athlon 64 3000 +
RAM: 2 GB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: GeForce 7600 / ATI Radeon Х1600
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo 3000 MHz / AMD Athlon 64 6400 +
RAM: 4 GB ve üzeri
HDD: 4 GB ve üzeri
Ekran Kartı: GeForce 8800 / ATI Radeon HD 4700 ve üzeri

Petroglyph tarafından geliştirilen; MTCGame‘in bünyesinde kurulmuş olan Rise Game firması tarafından yayın hakları satın alınan Battle for Graxia (Rise of Immortals) yakında Türkçe dil desteğiyle yayına girmeye hazırlanıyor. Aksiyon, strateji takım bazlı MobA oyun zevki sunan ve oyuncular tarafından oluşturulabilen loncalar, aralıksız karakter uyarlaması gibi geliştirilmiş sosyalleşme olanaklarıyla MobA türünde bir ilk olan Battle for Graxia ücretsiz (free2play) olarak hizmet verecek.

Diğer MobA oyunları sadece karşılaşmaya girerken şampiyon seçip maç sırasında şampiyonu kullanmaya izin verirken, Battle for Graxia kahramanınızı oyun dışında da görebilmenizi ve yönetebilmenizi sağlar. Ayrıca kahramanınız diğer oyunların aksine sadece savaş sırasında tecrübe kazanıp level atlamaz, seçtiğiniz her kahraman savaş dışında da yöneticisi ile birlikte gelişme gösterir. Bu sayede savaşlara avantajlı başlama imkanı ortaya çıkar. Oyunda şuan için 24 efsanevi kahraman bulunuyor ve bu sayı sürekli olarak artmaya devam ediyor.

Battle for Graxia‘da yer sohbet özelliği de oldukça kullanışlı. Oyunda mesajlaşma odası yerine lobi sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde kullanmakta olduğunuz karakter ile konuşma yapabiliyorsunuz. Oyunun göze batan tek olumsuzluğu ise oynanabilirliğin benzerlerine göre daha düşük olması.

İlgili Haberler
Battle for Graxia kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Crossfire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 2.747
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 2.008


Yorumlar

12 yorum yapıldı