/*Google DFP*/
K
BattleForge Poster
BattleForge Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 26

Elektronic Arts tarafından geliştirilen ve yayınlanan BattleForge online koleksiyon kart oyunudur. Yayın hayatına başladığı 2009 yılından bu yana yapılan birçok güncellemeyle gelişmiş özelliklere kavuşan BattleForge kaliteli grafik ve animasyonlarıyla beğeni topluyor. Gerçek zamanlı strateji (RTS) özelliklerini barındıran oyun ücretsiz (free2play) hizmet veriyor.

Çok sayıda kart seçeneği bulunan BattleForge‘da kartlar Frost, Shadow, Nature ve Fire adında 4 temel güç sınıfı altında toplanmakta. Her güç sınıfının diğer sınıflara göre üstün ve zayıf özellikleri bulunmakta. Bu sebeple elinizdeki kartların özelliği ne kadar yüksek olursa olsun rakibinizin elindeki kartların özelliklerine göre oynamadığınız sürece kolay kolay maç kazanamazsınız.

Bilgisayara karşı savaştığınız PvE modunun yanısıra gerçek oyunculara karşı savaşabileceğiniz PvP modunun da yer aldığı BattleForge, her RTS severin mutlaka denemesi gereken bir oyun.

BattleForge kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Crossfire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 2.444
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 1.639


Yorumlar

2 yorum yapıldı