League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Blacklight: Retribution Poster
Blacklight: Retribution Poster
Yayımcı
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Var
Grafik
:   İyi
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   -

VİDEO İZLE

Blacklight: Retribution

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Zombie Studios tarafından Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen MMOFPS oyunu Blacklight: Retribution, Perfect World tarafından Türkçe dil desteği ile ücretsiz (free2play) olarak yayınlanıyor.

Blacklight: Retribution akıcı oyun dinamiği, kaliteli grafikleri ve ses efektleriyle kendinizi oyunun içinde hissetmenizi sağlıyor. Farklı oyun modlarını tercih edebileceğiniz oyunda, diğer MMOFPS’lerde bulunmayan HRV, Silah Deposu ve Hardsuit gibi çeşitli özellikler bulunmakta.

HRV (Hyper Reality Visor) sayesinde belirli bir mesafede yer alan dost ve düşman birlikler ile silah depolarını, arada duvar gibi engeller olsa bile görebiliyorsunuz. Oyunu klasik FPS kalıbından çıkartıp tekdüzelikten kurtarmak isteyen yapımcılar “Silah Deposu” ile bunu başarmış görünüyor. Haritalardaki belirli noktalarda bulunan bu depolardan oyun esnasında silah değişimi ve mühimmat takviyesi yapabiliyorsunuz. Böylece oynadığınız moda veya bulunduğunuz duruma göre taktiksel üstünlük sağlamanız da mümkün.

Hardsuit ise silah deposundan alacağınız bir lazer işaretçisi ile kurulabilen öldürülmesi zor bir zırhlı. Minigun ve railgun ile donatılmış bu ölüm makinasını meydana getirebilmek için boş bir alana ve biraz zamana ihtiyacınız var. MMO sektöründeki rakiplerini zorlayacak gibi görünen Blacklight: Retribution, FPS severlerin mutlaka denemesi gereken bir oyun.

Blacklight: Retribution kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Blacklight: Retribution kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
44613
defa okundu


Yorumlar

27 yorum yapıldı