/*Google DFP*/

Almanya merkezli oyun geliştiricisi Bigpoint tarafından yayımlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu DarkOrbit, oyuncuları uzayın derinliklerinde yeni gezegenleri keşfetmeye ve zorlu savaşlara katılmaya davet ediyor.

Uzayın hakimiyetini ele geçirmek isteyen şirketlerden birine dahil olarak tek başınıza veya ittifakınızla birlikte gelecek için savaşın. Sahip olduğunuz uzay gemisini hem görsel hemde donanımsal olarak geliştirebildiğiniz oyunda tamamen özelleştirilmiş gemilerle keşiflere çıkabilir, yapacağınız bilimsel araştırmalar ile saldırı ve savunma birimlerinizi güçlendirebilirsiniz.

Yapay zekaya karşı yapılan PvE savaşlarının yanı sıra gerçek oyuncular ile PvP savaşları da yapab,ldiğiniz DarkOrbit‘te, ham madde kaynaklarını ele geçirin, seviyenizi yükseltin ve sahip olduğunuz Starjet’i en iyi şekilde geliştirerek son teknoloji saldırı ve savunma silahlarıyla donatın.

İlgili Haberler
DarkOrbit kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

25 yorum yapıldı
 • ali says:

  Yuh 1 oyun 8 yıl oynanırmı Emircan

 • ali says:

  Telefona indirebilirmiyim bu oyunu sürümü varmi telefon için

 • Ayberk says:

  Oyun paraya dayalı değil zamana dayalı bilmeden konuşmayalım önce yorum yapanlar. Oyunu oynayamıyorsanız başkalarına engel olmayın… 1buçuk senedir oynuyorum harcadıgım para sadece premium için aylık 12 TL onuda ilk 4-6 aydan sonra istegine baglı olarak alıyorsun. Şuan sıram 94 ve hiçbir para takviyesi yapmadan herşeyim yerli yerinde zamanınız varsa oynarsınız en iyi zaman geçirten oyun

 • emirtaha says:

  ben yeni geldim

 • erdal says:

  oyun güxel zamanın bol da paran varsa oyna oynayarak gemi donatırım diyosan hiç başlama bu oyun paraya dayalı bir oyun

 • EFEND! says:

  Arkadaşlar oyun gayet güzel ve sürekli güncelleniyor oyunun sonu yok ancak hesap güvenliği konusunda birçok sıkıntı var TR6 serverinde oynamaktaydım ve bir gün hiç bir güvenlik bilgim bulunmaksızın ve e-mail adresime herhangi bir e posta gelmeksizin hesabımın e-postası ve şifresi değiştirilmişti. Supporta yazdığımda savcılığa başvurmamı söylediler. Başvurdum hatta 1 ay sonunda çalan hırsızı dahi buldum ancak Türkiye’deki hukukun yavaş ilerlemesinden dolayı üzerinden 6 ay geçmesine raağmen “54. sıradaki” hesabıma erişemiyorum ve erişememekteyim.

  TEKRAR SÖYLÜYORUM OYUN GAYET GÜZEL ANCAK BAŞLAMAYIN HESAPLARINIZ YETERLİ BİR SEVİYEDE KORUNMUYOR VE BİGPOİNT SORUMLULUK ALMIYOR TÜRKİYE’DE HUKUK YAVAŞ İLERLİYOR HATTA İLERLEMİYOR!

 • Muhammed Ali says:

  evet oyun çıkalı 8 sene oldu. 2006 da çıktı iyi araştır. bilmeden konuşmayınız lütfen… iyi günler

 • KurmayAlbay says:

  Oyuna başlamanızı tavsiye ederim . Oyuna gelen güncellemelerle eskinden daha iyi bir oyun olmuştur .

 • askidaski says:

  oyuna yeni başlıyacaksanız hiç başlamayın yüksek lv ler sizi rahat bırakmıyor sürekli baskın yapıp sizi yok ediyorlar başka oyun bakın bnce

 • emircan says:

  oyunu 8 senedir oynuyorum serverim global amerika 4 bazı arkadaşlar vermiyor çalınır diye fakat gemiyi serverden veya nikten çalamazlar korkmayın 🙂 şunu belirtmek isterimki oyun yurt dışına ait olduğu için yabancı adminler yabancı oyunculara bir sürü seçenek sunuyor rsb x4 karıştırma programı kerkava gibi bir sürü v.s şeyler bunu neden söylüyosun şimdi burda diceksiniz bakın onuda belirteyim biz türküz diye ayrımcalık yapıyorlar bu almanı olsun çini olsun amerikalısı olsun adamlar hergün program kullanıyolar ben 30 dkk kullandım 1. sıralamadaki gemimi acımadan banladılar almanyaya yazdım bot kullanıyosun dediler onlarda kullanıyo dediğimde cvp geldi seyir defterlerinde herhangi bi ban atılacak bi sebeb bulunamadı sie şimdi sorarım bilader hakmıdır bunu herkez bilsin die yazıyorum bu bölümeki yarın bişey olduğunda birlik olalım 1. dünya savaşındasa böyleydi bunlar şimdide öyle değişen bişey yok arkadaşlar 1. dünya şavaşındada bunlara karşı bir savaştık şimdide bir dik durabileceğimize inanıyorum … iyi günler hepinize.