/*Google DFP*/

Önemli Uyarı
Dawngate, Electronic Arts oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Electronic Arts oyunları.

Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: XP, Vista, 7, 8
İşlemci: Core2Duo E6550 2.33GHz, Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
RAM: 4GB
HDD: 5 GB+
Ekran Kartı: Radeon HD 5670, GeForce 8800 GTS
İşletim Sistemi: XP, Vista, 7, 8
İşlemci: Core2Duo E6550 2.33GHz, Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
RAM: 4GB
HDD: 5 GB+
Ekran Kartı: Radeon HD 5670, GeForce 8800 GTS

Önemli Uyarı
Elektronic Arts, ön görülen hedef kitleye ulaşılamaması sebebiyle geliştirilme sürecinde olan Dawngate’in tüm hizmetlerini Ocak 2015 itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Elektronic Arts oyunları.

Elektronic Arts yayımcılığında oyun severler ile buluşan Dawngate, Waystone Games tarafından geliştirilen free2play MOBA oyunudur. 2011 yılında EA bünyesinde kurulan Waystone Games; üzerinde çalıştığı tek oyun olan Dawngate için 2013 yılından itibaren kapalı beta testleri gerçekleştirdi ve geri bildirimleri değerlendirerek yaptığı bir çok yenilik ile oyunu bugünkü yapısına kavuşturdu. Temel MOBA özelliklerine sahip olan Dawngate barındırdığı benzersiz özellikleriyle rakiplerinden bir parça ayrılıyor.

Şu an için 36 farklı kahraman (shapers) seçeneği sunan Dawngate‘de Gladiator, Tactician, Hunter ve Predator sınıfları bulunuyor. Derinlemesine bir özelleştirme sistemi bulunan oyunda özellikle seviye ilerledikçe yapılan stratejik düzenlemeler ile rakiplere karşı taktiksel üstünlük sağlamak mümkün. Dawngate‘i benzerlerinden ayıran en belirgin özelliği ise haritasının 3 değil 2 koridordan oluşması. Ormanın oldukça geniş bir alan kapladığı oyunda koridorların dış kısımlarına geçebiliyor toplam 4 adet olan respawn noktalarını ele geçirebiliyorsunuz.

Dawngate‘te maç sonlarında oyundaki performansınıza göre kutsal ruhlardan çeşitli hediyeler kazanabiliyorsunuz. Farklı bir oyun deneyimi sunmayı hedefleyen Dawngate MOBA dünyasında önemli bir yer edinecek gibi gözüküyor.

Dawngate kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 2.050
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 4.520


Yorumlar

1 yorum yapıldı