/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşlemci: Intel® Core2Duo E6600 +
RAM: 2GB +
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 GT +
İşletim Sistemi: Vista/Win7 +
Hard Disk: 20GB +
İşlemci: Intel® Core i3-3220 +
Ram: 8GB +
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 / AMD HD 5850 +
İşletim Sistemi: Vista、/ Win7 +
Hard Disk: 20GB +

Runewaker Entertainment’in geliştirdiği Dragon’s Prophet, Avrupa ve Türkiye’de bir dönem Infernum yayıncılığında oyun severler ile buluşmuştu. 2015 itibariyle Türkiye’deki yayın hakları Ntroy tarafından satın alınan Dragon’s Prophet, Türkçe dil desteğiyle yayınlanacak olan geniş içeriğe sahip bir sandbox MMORPG oyunu.

Sandbox yapısı sayesinde oyuncu tarafından özelleştirilebilen bir yapıya sahip olan Dragon’s Prophet‘te oyunun hikayesini bir anlamda oyuncu belirliyor. Next-Gen unsurları, aksiyon dolu dövüş sistemi, zengin karakter gelişimi ve geniş çaplı cross-server Frontier PvP sistemi ile free2play oyunlar arasından bir çırpıda sıyrılan Dragon’s Prophet‘in en etkileyici özelliklerinden birisi ise ejderha sistemi.

Ejderha yakalayıp onları eğitebildiğiniz ve çeşitli zırhlarla kuşatabildiğiniz oyunda bu ejderhalar ile hava ve kara savaşlarına katılabiliyorsunuz. Okçu, büyücü, savaşçı ve kahin olmak üzere 4 farklı sınıf seçeneği sunan Dragon’s Prophet‘te gelişmiş klan sistemi, PvP ve PK için özel haritalar, 450 farklı ejderha seçeneği ve fantastik yaratıklar sizi bekliyor.

İlgili Haberler
Dragon's Prophet kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Toplam Kaydolma Sayısı : 10.562
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 7.932


Yorumlar

22 yorum yapıldı
 • dragon's molphet diyor ki:

  oyun haftaya açık betaya geçecek. oyun sistemi çok hoş. farklı bi oyunmuş gerçekten. mükemmel türkçe dil ve destek hizmeti var. ama grafikler daha iyi olabilirdi. ben gerçekçi görüntüleri seviyimmm :)

 • Anıl diyor ki:

  arkadaşlar size anahtar gerekiyo anahtarı alırsanız oyuna girdiğinizde sıkıntı olmaz kapalı beta anahtarları ne zaman gelcek 2 aydır bekliyorum

 • barış diyor ki:

  oyuna kayıt oldum siteye 1 kere girdim o hesapla birdaha ne siteye nede oyuna girebiliyorum oyuna girmeye kalktığımda kare kare yazılar çıkıyor

 • gökdeniz diyor ki:

  beyler bilgisayarım windows 7 ultimate 70 gb boş verim var 2gb ram var kaldırır mı

 • ömerşeriferol diyor ki:

  Directx 12 cihazlarda çalışmıyor kısacası windows 10 olan hiçbir cihazda açmıyor birçok dll eksik diyor tamamlasamda dll’ler eski directx sürümlerine ait lduğundan ie yaramıyor !!!!!!!!

 • ahmetalkaya diyor ki:

  üyelik aliyoruz ama oyuna giriş ekrannda hata veriyo ıd sifre yi dogru yaziyoruz unwkunr eror 1 diye hata geliyor

 • ahmetalkaya diyor ki:

  bana yardım edermisin kayıt olmsına yapıyorum kayıt becermiyorum ????