Runes of Magic ile oyun piyasasında hatrı sayılır bir üne kavuşan Runewaker Entertainment‘in geliştirdiği Dragon’s Prophet, Avrupa ve Türkiye’de Infernum yayıncılığında oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. 2013 yılı içerisinde öncelikli olarak İngilizce, Almanca ve Fransızca dil desteğiyle hizmet verecek olan Dragon’s Prophet‘in devam eden süreçte içinde Türkçe‘nin de yer aldığı bir çok dile çevrilmesi bekleniyor.

Sandbox yapısı ile oyuncu tarafından özelleştirilebilen bir yapıya sahip olan Dragon’s Prophet‘te oyunun hikayesini bir anlamda oyuncu belirliyor. Next-Gen unsurları, aksiyon dolu dövüş sistemi, zengin karakter gelişimi ve geniş çaplı cross-server Frontier PvP sistemi ile free2play oyunlar arasından bir çırpıda sıyrılan Dragon’s Prophet‘in en etkileyici özelliklerinden birisi ise ejderha sistemi.

Ejderha eğitip çeşitli zırhlarla kuşatabildiğiniz ve üzerlerine binerek karada olduğu gibi havada da savaşabildiğiniz Dragon’s Prophet‘te aksiyon bazlı dövüş sisteminin yanı sıra sunucular arası lonca savaşları içeren Frontier ve Housing sistemi ile farklı bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

İlgili Haberler
Dragon's Prophet kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Toplam Kaydolma Sayısı : 5.559
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 4.479


Yorumlar

6 yorum yapıldı