League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Drakensang Online Poster
Drakensang Online Poster
Yayımcı
:   Bigpoint
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Var
Grafik
:   İyi
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   12+

VİDEO İZLE

Drakensang Online Türkiye

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Bigpoint‘in yeni 3 boyutlu RPG türündeki fantazi tarayıcı oyunu Drakensang Online; kaliteli grafikleri, etkileyici görsel efektleri ve akıcı oynanabilme özelliğiyle client gerektiren oyunlara adeta meydan okuyor. Oyuna başladığınız andan itibaren tarayıcıda olduğunuzu unutacak, kendinizi Drakensang Online‘ın büyülü dünyasının içinde canavarlarla savaşırken bulacaksınız.

Çok sayıda görev içeren Drakensang Online‘da verilen görevleri yerine getirerek hem hızla gelişebiliyor hem de ödül olarak silah, para ve malzeme kazanabiliyorsunuz.

Birbirinden vahşi mistik canavarlarla donatılmış birbirinden ilginç bölgelerin yer aldığı oyunda NPC’lerin bulunduğu koruma altında olan bir şehir merkezi de (town) mevcut. Buradaki NPC’lerden ihtiyacınız olan enerji ve büyü iksirlerini, yeni silah ve kıyafetler gibi çeşitli envanterleri satın alıp, sahip olduğunuz eşyaların özelliklerini yükseltebilir, isterseniz diğer kullanıcılara satabilirsiniz.

Drakensang Online Town Drakensang Online Savaş

Şimdilik Büyücü ve Savaşçı olmak üzere 2 farklı sınıfın bulunduğu Drakensang Online‘a yakın zamanda 2 yeni sınıfın daha eklenmesi bekleniyor. Birbirlerine göre üstün özellikleri bulunan bu iki sınıfın özellikleri şu şekilde:

Drakensang Online Ejderha Savaşçısı
Ejderha Savaşçıları muhteşem yakın savaşçılardır. Verdikleri her şiddetli darbeyle öfkeleri artar ve öfkeleri de özellikle nefes kesici yeteneklerini en iyi biçimde kullanabilmelerini sağlar. Dolayısıyla, Ejderha Savaşçıları mücadelede ne kadar uzun süre kalırlarsa, o kadar çok tehlikeli hale gelirler.

Drakensang Online Çember Büyücüsü
Çember Büyücüleri uzaktan çok iyi savaşır. Manalarını kullanıp ateş, buz ve şimşek elementlerini kontrol eder ve doğaüstü güçlerini gizemli büyü biçiminde ortaya koyarlar. Bir Çember Büyücüsü yakın mücadeleye uzun süre dayanamaz; fakat zor durumlarda kendisini ışınlayarak kolayca kaçabilir.

Drakensang Online kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Drakensang Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
84622
defa okundu


Yorumlar

30 yorum yapıldı