/*Google DFP*/
K
FireShot Online Poster
FireShot Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
-
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 1825
Zula Kayıt Ol
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista / 7 / 8
İşlemci: Intel Core 2 E2180
Ram: GeForce 9500GT
Ekran Kartı: 1GB
İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vistaa / 7 / 8
İşlemci: Intel Core 2 E2180
Ram: GeForce 9500GT
Ekran Kartı: 2GB

Önemli Uyarı
Oasis Game, FireShot Online oyununun tüm hizmetlerini 30 Mayıs 2016 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Oasis Game oyunları.

Legend Online ile piyasaya hızlı bir giriş yapan Oasis Game‘in yayıncılığını üstlendiği FireShot, Türkçe dil desteğiyle hizmet verecek olan bir MMOFPS oyunu. Kaplanlar ve Kasırgalar adında 2 düşman birliğin savaşını konu alan oyun yakın gelecekte geçiyor.

MMOFPS türüne farklı bir açıdan yaklaşan FireShot‘da zengin silah seçeneği yer almakta. Bu seçenekler o kadar geniş bir yelpazeye yayılmış ki, bir tarafta lazer dürbünlü silahlar ile rakiplerinize korku salarken, diğer tarafta 2.Dünya Savaşı’ndan kalma tüfeklerle savaş meydanına dalabiliyorsunuz. Çeşitli oyun modlarıyla farklı bir oyun deneyimi sunan FireShot‘da PvP ve PvE’nin yanı sıra yapay zekaya karşı takım halinde hararetli savaşlar yapmanız da mümkün. FireShot’taki oyun modları ve özellikleri şu şekilde:

FireShot Fırtına Modu

Her 2 takım da M320 bomba atar ile savaşa başlar ve öldürülen her düşman için kaynak puanı kazanılır. Bu puanlar ile oyun içerisindeki marketten yeni silahlar alınarak savaşa devam edilir. En fazla kaynak puanını toplayan takım oyunu kazanır.

FireShot Komando Modu

Botlarla birlikte takım halinde oynanan bu modda düşman botları ve oyuncuları öldürerek puan kazanıyorsunuz. Kendi tarafınızdaki botlarla organize olarak üstünlük kurmalı ve düşmanları yok etmelisiniz.

FireShot Arena Modu

Bu modun tek kuralı düşmanı en kısa sürede bulup yok etmektir. Bu mücadelede öldükten sonra canlanılabilir, arena modu oyuncuların yeni savaş teknikleri geliştirebilmesi için de en uygun moddur.

FireShot Özel Savaş Modu

Bu modda Kasırgalar ve Kaplanlar sadece oyunun başında belirlenen silah türünü kullanabilirler. Örneğin keskin nişancı silahı seçildiği takdirde iki tarafın savaşçıları da sniper tüfek kullanmak zorundadır.

FireShot Bomba Kurma Modu

Takımdaki savaşçılardan biri C4 patlayıcıya sahiptir ve düşman takımın bölgesine giderek bombayı kurmaya çalışır. Bombanın patlaması durumunda saldıran takım, imha edilmesi durumunda savunan takım oyunu kazanır.

Kaliteli 3D grafiklere sahip olan FireShot, geliştirilmiş olduğu yeni nesil oyun motoru sayesinde düşük sistemlerde bile rahatlıkla oynanabilmekte.

İlgili Haberler
FireShot Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Crossfire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 96.444
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 66.442


Yorumlar

111 yorum yapıldı
 • burak says:

  lütfen açın oyunu sıkıntıdan patlıyom yeter ya çok sıkıldım lütfen açın başka oyunda oynamıom zaten

 • ender says:

  Allah askına artık acın su oyunu 30 mayıs 2016 kapatınız. bari 30 mayıs 2017 acın lütfen artık acın ne cok severdim fıreshot yaa osasigames firsblood oyunu fireshot tırnagı olamaz lütfen artık ac su oyunu herkes her gün osasigameni sitesine girmeye calısıyo ama hic bi bilgiye ulasamıyo lütfen bize bi bilgi verin oyun tekrar acılacakmı? :((((((

 • Furkan says:

  Lütfen Oyunu Geri Açın Silah Kralıydım Oynadığım En Güzel Oyundu Lütfen Geri Açın

 • talha says:

  fireshotu özledik geri açın

 • Emircan says:

  YA Lütfen oyunu AÇIN YAAA

 • barış yıldırım says:

  yeter ya zuladan sıkıldım wolfteamdan sıkıldım eni iyi oyundu 46 leveldim yaaa boşunamı yanı

 • Emircan says:

  Ya şu oyunu açın artık ya emeği var herkezin

 • Ünlemli adam says:

  Ya açın artık şu oyunu adamlar hep zula oynuyor yeter artık açın bakın 67 leveldim bütün emeğim boşa gitti açın artık hem bizim yararımıza hemde sizin yararınıza

 • Kaju says:

  Acilacak mi oyun acilacaksa ne zaman acilacak cevap verirmisinz