/*Google DFP*/
Zula Kayıt Ol

Kuzey Carolina merkezli tecrübeli oyun geliştiricisi Epic Games tarafından Unreal 4 oyun motoru ile geliştirilen ve yayımlanan Fornite yenilikçi özelliklere sahip bir MMOTPS oyunudur. İlk kez 2011 yılında duyurulan ve uzun bir süre adından söz edilmeyen oyun alfa test duyurusu ve yeni videosuyla sessizliğini bozarak yakında oyun severler ile buluşacağının sinyalini verdi.

Fornite hakkında derinlemesine bir bilgi verilmese de klasik shooter oyunlarından farklı özellikleri olduğu biliniyor. Bu özelliklerin en önemlisi ise oyunda gece-gündüz döngüsünün yani zaman kavramının bulunması. Geceleri ortaya çıkan farklı seviyelerdeki yaratıklar ekibinize dalgalar halinde saldırıyor ve siz bu saldırılardan sağ çıkarak yeni bir güne ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Oyunun diğer bir ayırt edici özelliği de bu noktada ortaya çıkıyor. Gece gelen saldırı dalgalarına karşı koyabilmek için savunma kuleleri, kaleler, binalar ve çeşitli tuzaklar hazırlamanız gerekiyor. Bu bina ve kalelerin büyüklük, dayanıklılık gibi özellikleri ile tuzakların zarar verme nitelikleri ise oyun içerisinde sahip olduğunuz puan ile doğru orantılı gelişmekte. Bu yönüyle Minecraft’ı anımsatan Fornite zengin silah ev mühimmat seçeneği ve çılgın karakterleriyle keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Fornite‘de ekip arkadaşlarınız ile yapay zekaya karşı PvE savaşları yapabildiğiniz gibi gerçek oyunculara karşı PvP savaşları da yapabilirsiniz.

Fortnite kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 5.116


Yorumlar

37 yorum yapıldı