Hounds: The Last Hope
Hounds: The Last Hope
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Ghost Recon Online Poster
Ghost Recon Online Poster
Yayımcı
:   Ubisoft
Tür
:   
Dil
:   İngilizce
PvP
:   Var
Grafik
:   İyi
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   16+

VİDEO İZLE

Tom Clancy's Ghost Recon Online

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Önemli Not: Ghost Recon Online sunucularına Türkiye IP’lerinden girişler yasaklandığı için oyun giriş yapılamamaktadır. Oyun sunucuları açık olup farklı bölgelerden oyuna giriş yapılabilmektedir.

Çıkardığı oyunlarla dünya çapında haklı bir üne sahip olan Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan MMOTPS oyunu Tom Clancy’s Ghost Recon Online Ağustos 2012 itibariyle açık beta test yayınına başladı. Yeti oyun motoruyla hazırlanan oyun yenilikçi özellikleriyle TPS dünyasına hareket getirecek gibi görünüyor.

Ücretsiz (free2play) oynanabilen Ghost Recon Online‘da her biri farklı alanda uzmanlaşmış 3 özel sınıf bulunuyor. Bu sınıflar ve özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Tom Clancy's Ghost Recon Online Karakterler

Assault: Çatışma için en uygun sınıftır. Sahip olduğu Ts3b kalkanı ateş altındayken kurşunlardan korunmasına yardımcı olurken aynı zamanda kısa süreli hızlı koşmasını sağlar. Heat özelliği sayesinde ise rakibine sıcaklık vererek atış ve hareket kabiliyetinin azalmasına neden olur. Ayrıca takım arkadaşlarının zarar görmüş kalkan ve hayat enerjilerini iyileştirebilir.

Specialist: Elektronik savaş sistemi sayesinde düşman teknolojisini etkisiz hale getirebilirler. Aegis özelliği ile hareketli bir kalkan oluşturarak kendini ve takım arkadaşlarını korur. Ayrıca hem kendisinin hem de takım arkadaşlarının daha hızlı mermi doldurmasını ve özelliklerini geri kazanmasını sağlayabilir.

Recon: Sessiz ilerleme kabiliyetleri sayesinde takım arkadaşları için istihbarat toplarlar. Cloak yetenekleri görünmez olmalarını sağlarken Oracle özelliğiyle aradaki engellere rağmen düşmanın konumunu belirleyebilirler. Ayrıca belirli bir mesafeden ateş eden ve koşan düşmanın yerini tespit edebilirler.

Kaliteli grafiklere sahip olan Ghost Recon Online sahip olduğunuz silahların şarjör, dürbün, destek kolu, kabza gibi bir çok detayını değiştirebiliyor böylece özelliklerini arttırabiliyorsunuz. Ghost Recon Online‘da 12 level olduktan sonra sahip olduğunuz özelliklerin ileri seviyesi olan MKII‘leri açmanız mümkün. Upgrade edilebilen bu özellikleri kendi oyun stratejinize göre doğru şekilde kullanarak rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

Ghost Recon Online kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Ghost Recon Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
59901
defa okundu


Yorumlar

57 yorum yapıldı