/*Google DFP*/
Zula Kayıt Ol
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) /Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1), 32 bit & 64 bit
İşlemci: Intel Multi core (Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7) @ 2.66 Ghz ve üzeri, AMD Athlon64 X2 3600
RAM: 1GB Windows XP / 2GB Windows Vista veya Windows 7
Ekran Kartı: 256 MB DirectX 9.0c–compliant card with Shader Model 3.0 ve üzeri
Ses Kartı: DirectX 9.0c compliant Ses Kartı
HDD: 6 GB of boş alan
Framework: Microsoft .NET Framework 3.5 SP1
İşletim Sistemi: Windows 7 (32-bit or 64-bit)
İşlemci: Intel Multi-core CPU (Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7) @ 3 Ghz / Phenom II X2 545 ve üzeri
RAM: 2 GB Windows XP / 3 GB Windows Vista & 7
Ekran Kartı: 512+ MB DirectX-compliant, Shader 3.0-enabled video card based on nVidia GeForce GTX 260 or AMD/ATi HD 4850 ve üzeri
Ses Kartı: 5.1 Ses Kartı
HDD: 6 GB boş alan
Framework: Microsoft .NET Framework 3.5 SP1

Önemli Not: Ghost Recon Online sunucularına Türkiye IP’lerinden girişler yasaklandığı için oyun giriş yapılamamaktadır. Oyun sunucuları açık olup farklı bölgelerden oyuna giriş yapılabilmektedir.

Çıkardığı oyunlarla dünya çapında haklı bir üne sahip olan Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan MMOTPS oyunu Tom Clancy’s Ghost Recon Online Ağustos 2012 itibariyle açık beta test yayınına başladı. Yeti oyun motoruyla hazırlanan oyun yenilikçi özellikleriyle TPS dünyasına hareket getirecek gibi görünüyor.

Ücretsiz (free2play) oynanabilen Ghost Recon Online‘da her biri farklı alanda uzmanlaşmış 3 özel sınıf bulunuyor. Bu sınıflar ve özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Tom Clancy's Ghost Recon Online Karakterler

Assault: Çatışma için en uygun sınıftır. Sahip olduğu Ts3b kalkanı ateş altındayken kurşunlardan korunmasına yardımcı olurken aynı zamanda kısa süreli hızlı koşmasını sağlar. Heat özelliği sayesinde ise rakibine sıcaklık vererek atış ve hareket kabiliyetinin azalmasına neden olur. Ayrıca takım arkadaşlarının zarar görmüş kalkan ve hayat enerjilerini iyileştirebilir.

Specialist: Elektronik savaş sistemi sayesinde düşman teknolojisini etkisiz hale getirebilirler. Aegis özelliği ile hareketli bir kalkan oluşturarak kendini ve takım arkadaşlarını korur. Ayrıca hem kendisinin hem de takım arkadaşlarının daha hızlı mermi doldurmasını ve özelliklerini geri kazanmasını sağlayabilir.

Recon: Sessiz ilerleme kabiliyetleri sayesinde takım arkadaşları için istihbarat toplarlar. Cloak yetenekleri görünmez olmalarını sağlarken Oracle özelliğiyle aradaki engellere rağmen düşmanın konumunu belirleyebilirler. Ayrıca belirli bir mesafeden ateş eden ve koşan düşmanın yerini tespit edebilirler.

Kaliteli grafiklere sahip olan Ghost Recon Online sahip olduğunuz silahların şarjör, dürbün, destek kolu, kabza gibi bir çok detayını değiştirebiliyor böylece özelliklerini arttırabiliyorsunuz. Ghost Recon Online‘da 12 level olduktan sonra sahip olduğunuz özelliklerin ileri seviyesi olan MKII‘leri açmanız mümkün. Upgrade edilebilen bu özellikleri kendi oyun stratejinize göre doğru şekilde kullanarak rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

Ghost Recon Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

62 yorum yapıldı