/*Google DFP*/

Masthead Studios tarafından kendi ürettikleri özel bir oyun motoru ile geliştirilen Guns and Robots, GameTürk yayıncılığında Türk oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Türkçe dil desteğiyle yayına başlayacak olan Guns and Robots 3.kamera açısıyla (MMOTPS) oynanan bir robot savaşları oyunu.

Özellikle haritalarıyla dikkat çeken oyunda alışageldiğimiz klasik haritaların dışında interaktif objelerle donatılmış çok sayıda harita seçeneği bulunmakta. Gelişmiş karakter yapılandırma sistemi sayesinde kendi robotunuzu tasarlayabilir, 150’nin üzerindeki parça seçeneğiyle binlerce farklı görünüm elde edebilirsiniz. Guns and Robots‘da aynı anda birden fazla silah taşımanız da mümkün, böylece rakibe göre silah seçimi yaparak avantaj sağlayabilirsiniz.

Bireysel ve takım savaşları yapılmasına olanak veren oyunda bayrak kapmaca, yarış, herkes tek gibi çeşitli oyun modları da yer almakta. Guns and Robots‘u benzerlerinden ayıran bir diğer özellik ise arena; arena sayesinde robotunuzu savaşa çıkmadan önce sınayabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Guns and Robots kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Gigantic Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 4.662
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 4.008


Yorumlar

4 yorum yapıldı