/*Google DFP*/

Önemli Uyarı
Joygame, Kehanet Online oyununun tüm hizmetlerini 24-07-2013 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Joygame oyunları.

Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 2000
İşlemci: Pentium 4 2.0 Ghz
RAM: 1GB
DirectX: DirectX 9.0
HDD: 2GB
Ekran Kartı: nVidia GeForce Fx5600 / ATİ Radeon 9600
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4 3.0 Ghz
RAM: 2GB
DirectX: DirectX 9.0
HDD: 2GB
Ekran Kartı: nVidia GeForce Fx1600 / ATİ Radeon 1600

Önemli Uyarı
Joygame, Kehanet Online’ın tüm hizmetlerini 24 Temmuz 2013 itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Joygame oyunları.

Joygame tarafından yayımlanan Kehanet Online İnsan, Luluanta, Vata, Naiti ve Delfis olmak üzere 5 farklı ırk ve bu ırklara ait 32 farklı sınıf seçeneğinin bulunduğu, anime tadındaki etkileyici görsel efektlere sahip bir MMORPG oyunudur.

Binlerce Görev, 5 ve 10 kişilik zindanlar, etkileyici PvP yapısı, arenalar, uçsuz bucaksız haritalar ve mini oyunlar, hepsi ve daha fazlası tamamen Türkçe ve ücretsiz (free2play) olan Kehanet Online‘da. Yaklaşık 2.5 milyon kelimenin Çinceden Türkçeye çevirildiği oyundaki karakterler ve özellikleri aşağıda yer almaktadır.

İnsan(Human): Çabuk öğrenebilen, esnek ve en iddialı ırktır. Savaş zamanında metal ihtiyacının artması nedeniyle metal işleme konusunda kendilerini çok iyi geliştirmişlerdir.

Vata: Barbar olan Vata’lar, heybetli fizikleriyle birlikte şamanların doğa üstü güçlerini de kullanırlar ve korkulması gereken savaşçılardır.

Luluanta: Doğuştan büyü yapmaya yatkındırlar ve sihire karşı sonsuz bir arzuları vardır. Küçük boylarına rağmen, kendilerinden çok daha iri düşmanlarına kafa tutacak kadar cesurdurlar.

Naiti: Rakiplerini simya ve kendilerine has tekniklerle zayıflatır ve onları kolayca yenebilirler.

Delfis: Öldürme ve uzaktan saldırı becerileri oldukça gelişmiş olan Delfisler Büyük Okyanus’un ortasında bile hayatta kalma konusunda çok başarılıdırlar.

İlgili Haberler
Kehanet Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri kehanet online kayıt ol, kehanet online kaydol, kehanet online üye ol, kehanet, kehanet online rehber, kehanet online sihitli anahtarlar
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 15.420
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 1.035


Yorumlar

187 yorum yapıldı