Hounds: The Last Hope
Hounds: The Last Hope
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
League of Legends (LoL) Poster
League of Legends (LoL) Poster
Yayımcı
:   Riot Games
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Var
Grafik
:   Çok İyi
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   12+

VİDEO İZLE

League of Legends (LoL) Türkiye

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Dünyanın en çok oynanan online bilgisayar oyunu ünvanına sahip olan Free2Play mobA oyunu League of Legends (kısaca LoL), Türkiye’de yayına başladığı günden bu yana hayran kitlesini hızla arttırmaya devam ediyor. Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan League of Legends kendine özgü tasarım ve yeteneklere sahip çok sayıda şampiyon seçeneği sunmakta. Çeşitli savaş alanları ve modlarıyla alışılmışın dışında bir oyun deneyimi sunan League of Legends, metinlerinden seslendirmelerine kadar her ayrıntısıyla tamamen Türkçe içeriğe sahip.

League of Legends Türkçe Eğitim Videosu

League of Legends Türkçe Eğitim Videosu İzle

Sık sık güncellenen içeriği ve değerli ödüllerin dağıtıldığı turnuvalarıyla oyunsever ile sürekli etkileşimde olan oyunun 2014 yılında yapacağı turnuvalar için ayırdığı ödül bütçesi tam 600.000TL. Tecrübeli oyuncuların yanı sıra mobA’ya yeni başlayan oyuncuların da sıkılmadan uzun süre oynayabileceği bir oyun olan League of Legends‘ın ilk bakış videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

DotA-Allstars‘ın ve AoS türünün temel özelliklerine sadık kalınarak tamamen farklı bir konseptte hazıranan League of Legends‘ın arkasında Warcraft hayranlarının yakında tanıyacağı bir isim var “Guinsoo“. Warcraft III için geliştirilmiş DotA-Allstars haritasının eski yapımcısı/düzenleyecisi olan Guinsoo, DotA-Allstars’ı güncellemeyi bıraktıktan sonra kendi ekibiyle Riot Games‘e geçmiş ve DotA’nın Starcraft üzerinden temel aldığı AoS (Aeon of Strife) konseptini temel alan bir oyun olan League of Legends‘i geliştirmeye başlamıştır.

League of Legends (LoL) kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
League of Legends (LoL) kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
534779
defa okundu


Yorumlar

233 yorum yapıldı
 • yusuf baki diyor ki:

  cok guzel bir oyun

 • HarDLess diyor ki:

  League of Legends için ne zaman kodlar yayımlanacak? Bir kere yayımladınız fakat ona da yetişemedik. Hep Wolfteamın kodlarını yayımlıyor onlar paylaşıyorsunuz. Wolfteam sadece Türkiye çapında oynanan oyundur, burada meşhurdur. Diğer ülkelerde böyle bir şey yoktur, biraz LoLcüleri de düşünseniz? :( League of Legends için Şampiyon kodları yayımlayabilir, şampiyon kostümleri yayımlayabilirsiniz. İzin mi alamıyorsunuz? Biz ticket atar sizin için izin isteriz. Yeter ki wolfteam gibi EZİK grafik kalitesi DÜŞÜK bir oyun ortadan kalksın.

  • oyunkayit diyor ki:

   Merhaba HarDLess,

   Promo kod etkinlikleri firmaların istekleri doğrultusunda ya da oyunculardan yoğun talep geldiği durumlarda özel olarak düzenlenmektedir. League of Legends için düzenlediğimiz etkinlikte eleştirilere maruz kaldığımız için tekrarını yapmadık, yakın zamanda planlanan bir LOL etkinliği de bulunmamaktadır.

   İyi oyunlar.

 • semih diyor ki:

  güzel

 • Arda diyor ki:

  ya hesap nasıl acıcam

 • yezdankayhan diyor ki:

  oyun yüklenmiyor 26 mb lik sayfa çıkıyor çalıştır diyor.sayfayı açtığımızda kaldırılıyor yazısı çıkıyor yüklenmiyor

 • fukan diyor ki:

  oyunu oynamak isterdim

 • Faik diyor ki:

  Çok güzel