/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Pentium 4 2 GHz / AMD XP 2500+ ve dengi
RAM: 512 MB ve üzeri
HDD: 1 GB boş alan
Ekran kartı: DirectX 9.0 capable VGA kart
İşletim sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Pentium 4 3 GHz
RAM: 1024 MB (1GB)
HDD: 1 GB boş alan
Ekran kartı: GeForge 8800 ve üzeri

Dünyanın en çok oynanan online bilgisayar oyunu ünvanına sahip olan Free2Play mobA oyunu League of Legends (kısaca LoL), Türkiye’de yayına başladığı günden bu yana hayran kitlesini hızla arttırmaya devam ediyor.

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan League of Legends kendine özgü tasarım ve yeteneklere sahip çok sayıda şampiyon seçeneği sunmakta. Çeşitli savaş alanları ve modlarıyla alışılmışın dışında bir oyun deneyimi sunan League of Legends, metinlerinden seslendirmelerine kadar her ayrıntısıyla tamamen Türkçe içeriğe sahip.

Sık sık güncellenen içeriği ve değerli ödüllerin dağıtıldığı turnuvalarıyla oyunsever ile sürekli etkileşimde olan oyunun 2014 yılında yapacağı turnuvalar için ayırdığı ödül bütçesi tam 600.000TL. Tecrübeli oyuncuların yanı sıra mobA’ya yeni başlayan oyuncuların da sıkılmadan uzun süre oynayabileceği bir oyun olan League of Legends‘ın ilk bakış videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

League of Legends 2016 İlk Bakış Videosu

DotA-Allstars‘ın ve AoS türünün temel özelliklerine sadık kalınarak tamamen farklı bir konseptte hazıranan League of Legends‘ın arkasında Warcraft hayranlarının yakında tanıyacağı bir isim var “Guinsoo“. Warcraft III için geliştirilmiş DotA-Allstars haritasının eski yapımcısı/düzenleyecisi olan Guinsoo, DotA-Allstars’ı güncellemeyi bıraktıktan sonra kendi ekibiyle Riot Games‘e geçmiş ve DotA’nın Starcraft üzerinden temel aldığı AoS (Aeon of Strife) konseptini temel alan bir oyun olan League of Legends‘i geliştirmeye başlamıştır.

İlgili Haberler
League of Legends kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Gigantic Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 33.781
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 166.194


Yorumlar

269 yorum yapıldı