/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows® XP, Windows Vista, Windows 7/8
İşlemci: Dual-core 2.0GHz CPU ve üzeri
RAM: 1GB RAM
Ekran Kartı: Shader Model 2.0 ve üzeri, GeForce 6800 veya ATI Radeon X850, 128MB+ Ekran Kartı ram
Ses: DirectX 9.0c destekli ses kartı
İşletim Sistemi: Windows® XP SP3, Windows Vista SP 2, Windows7/8
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.8GHz CPU ve üzeri
RAM: 2GB RAM or more
Ekran Kartı: GeForce 8800 - ATI Radeon HD 2900GT ve üzeri, 512MB+ Ekran Kartı ram
Ses: DirectX 9.0c destekli ses kartı

Başarılı çalışmalara imza atan tecrübeli oyun stüdyosu Cryptic Studios tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Neverwinter (Dungeons & Dragons), geliştirici firmanın 2011 yılından bu yana sahibi olan Perfect World tarafından yayınlanıyor. Beta testlerine İngilizce dil desteğiyle başlayan Neverwinter 27 Haziran 2013 tarihi itibariyle Türkçe hizmet vermeye başlamıştı. Bu hizmetini yaşanan çeşitli zorluklar sebebiyle Haziran 2015 tarihinde durduran Neverwinter yoluna İngilizce dil desteğiyle devam etme kararı aldı.

Adını devasa volkanik patlamayla küller altında kalan Neverwinter şehrinden alan oyunun amacı afetin verdiği kargaşadan faydalanarak şehri ele geçirmeye çalışan karanlık güçlere karşı savaşarak Neverwinter‘ı geçmişte olduğu gibi ihtişamlı zamanlarına geri döndürmek.

Elf, Half-Elf, Dwarf, Tiefling, Human ve Drow olmak üzere 6 farklı ırk seçeneğinin bulunduğu Neverwinter‘da farklı alanlarda uzmanlaşmış 4 benzersiz sınıf bulunuyor. Neverwinter‘da ki bu sınıfların isimleri ise şu şekilde: Fighter, Rogue, Wizard ve Cleric.

İlgili Haberler
Neverwinter kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

36 yorum yapıldı