/*Google DFP*/

Önemli Uyarı
Gameforge, Orcs Must Die! Unchained oyununun Avrupa bölgesindeki tüm hizmetlerini 23 Mart 2017 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Gameforge oyunları.

Texas merkezli online oyun geliştiricisi Robot Entertainment tarafından geliştirilen Orcs Must Die! (OMD) Unchained; Gameforge yayımcılığında Avrupa’ya gelmeye hazırlanıyor. Trinigy’s 3D grafik teknolojisi kullanılarak Vision Engine oyun motoru ile 2011 yılında geliştirilen OMD serisinin yeni özellikler kazandırılmış güncel MMOTPS versiyonu olan Orcs Must Die! Unchained Türkçe dahil 7 farklı dilde oynanabilecek.

Kale savaşları ve 3. şahıs nişancı (TPS) mücadelelerinin harmanlanmasıyla ortaya çıkan Orcs Must Die! Unchained‘de oyun içi tuzaklar, çılgın silahlar, eğlenceli karakterler ve yüksek dozda aksiyon içeren PvP savaşları sizi bekliyor. Kendine özgü tasarımlara sahip haritalarıyla farklı bir oyun deneyimi sunan Orcs Must Die! Unchained‘de temel amaç düşman ekibin bölgenize gelip kalelerinizi yok etmesini engellemek ve onların kalesini işgal ederek kulelerini yok etmek.

En ilkel barbardan, en asil savaşçıya kadar zengin bir kahraman seçeneği sunan Orcs Must Die! Unchained‘da her kahramanın benzersiz özel yetenekleri ve kendine has dövüş stili bulunuyor.

İlgili Haberler
Orcs Must Die! Unchained kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Crossfire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 17.798
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 8.466


Yorumlar

32 yorum yapıldı