Dark Passage Dağılıyor mu? | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Dark Passage Dağılıyor mu? Poster
Dark Passage Dağılıyor mu? Poster

Çok sayıda başarıya imza atan başarılı eSpor kulübü Dark Passage, League of Legends Dünya Şampiyonasının ardından yaptığı ayrılık açıklamasıyla takipçilerini üzdü. Tecrübeli adc HolyPhoenix ve top lane fabFabulous ile yollarını ayıran Dark Passage'ın detaylı açıklamasını yazının devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
26.09.2014

Sadece League of Legends oyuncularının değil eSpor dünyasındaki hemen herkesin yakından tanıdığı Dark Passage‘da sıkıntılı günler yaşanıyor. 2003 yılında kurulan ve bu güne kadar çok sayıda başarı elde eden Dark Passage, League of Legends 3. sezon şampiyonu olmasının ardından Wildcard turnuvasını kazanarak dünya şampiyonasına gitmeye hak kazanmıştı. League of Legends DÜnya Şampiyonasına katılan ilk Türk takımı ünvanına sahip olan tecrübeli ekip grup elemelerinden çıkamayarak turnuvaya erken veda etmek zorunda kaldı.

Türkiye’ye dönen takımın resmi Facebook sayfasından yaptığı açıklama ise takipçileri hem şaşırttı hem de üzdü. Anıl “HolyPhoenix” Işık ve Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya ile karşılıklı olarak yollarını ayırdığını belirten Dark Passage ekibi oyuncuların yeni takımları ve ekibin transfer etmeyi düşündüğü yeni oyuncular hakkında herhangi bir bilgi vermedi. Yapılan açıklamadan sonra “Dark Passage daılıyor mu?” sorusu akıllara gelse de tecrübeli ekibin kısa sürede kendini toplayarak yoluna devam edeceği ihtimali şu an için daha ağır basıyor.

Dark Passage ekibinin açıklaması:

“Hoşçakal HolyPhoenix ve fabFabulous!
Dark Passage‘ın şampiyon kadrosu kurulduğu günden bu yana bizimle beraber olan Anıl “HolyPhoenix” Işık ve 2013 yılında ekibimize katılan Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz.
Kendilerine League of Legends kariyerlerinde ve hayatlarında başarılar dileriz.”

HolyPhoenix ve fabFabulous’a yeni takımlarında başarılar diliyor, Dark Passage takımının en kısa sürede top lane ve adc ekip arkadaşları transfer ederek eski düzenine kavuşmasını ümit ediyoruz.

//Ekleme: fabFabulous DP’den önce birlikte olduğu HWA takımına geri döndüğünü açıkladı.

Toplam Okunma Sayısı : 4.238


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı