Knight Online 2. Klan Turnuvası Detayları Duyuruldu | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Desert Black Online Kayıt Ol
Faaliyet Tarihi:
01.06.2014

Türkiye’nin en köklü MMORPG’lerinden olan efsane oyun Knight Online‘ın 10. yılı şerefine düzenlediğimiz klan turnuvalarının ikinci ayağı Mayıs ayı içerisinde Knight Online hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor!

Mart ayında gerçekleştirdiğimiz birinci klan turnuvasının ardından, yaklaşık bir ay kadar süren hazırlık sürecinden sonra yeniden harekete geçtik ve bu defa ilkinden çok daha görkemli olacak olan 2. Klan Turnuvası ile yine MMO gündemine bomba gibi düşeceğiz!

Mecidiyeköy Fulya’da yer alan Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz 2. Klan Turnuvası Finalleri’nde ünlü MC’ler Sansar Salvo, Kamufle sahne alacakken ve DJ Hırs’da şarkılarıyla organizasyon alanında izleyenleri coşturacak.

Etkinlikler dahilinde birbirinden güzel dansçı kızların dans şovları ile ortamı hareketlendireceği klan turnuvası finallerinde, Knight Online oyuncularına özel cash ödüllü yarışmalarımız da yine sizlerle olacak.

1 Haziran’da finalleri gerçekleştirilecek olan 2. Klan Turnuvası için ön elemeler 12 Mayıs Pazartesi günü başlıyor. Aynı hafta içerisinde tamamlanacak olan elemelerden sonra sıra sunucular arası ön elemelere gelecek ve ardından da sona kalan en güçlü klanlar kozlarını Yapı Endüstri Merkezi’nde paylaşacak. Toplamda 20.000 TL ödüllü turnuvada ünlü markalar da organizasyona sponsor olarak Knight Online oyuncularını oldukça memnun edecek.

Ön elemeler, sunucular arası elemeler ve müthiş finallerin saniye saniye http://www.twitch.tv/nttgame adresi üzerinden NTTGame yetkililerinin canlı anlatımlarıyla sunulacağı maçlar esnasında da hem Twitch üzerinden hem de Twitter kanallarımız üzerinden sürpriz etkinliklerimiz sizlerle buluşacak. Özellikle 1 Haziran Pazar günü için bilet bulamayan ve bizlerle orada bulunamayacak olan oyuncularımız, Twitch adresimiz üzerinden organizasyon alanındaki sahne şovlarını, ışık gösterilerini ve müthiş coşkuyu bizlerle birlikte doyasıya yaşayabilecekler.

Resmi bayilerimizin de organizasyon alanında birbirinden eğlenceli yarışmalar düzenleyerek Knight Online oyuncularının gönüllerini fethetmeyi planladıklarını da söylemeden geçmeyelim!
2014 yılı içerisinde düzenlediğimiz ilk turnuvanın ardından bu defa gümbür gümbür geliyor ve sizlere birbirinden güzel sürprizler hazırlıyoruz! Bu yüzden 1 Haziran 2014 Pazar günü hiçbir yere söz vermeyin çünkü hepinizi Knight Online 2. Klan Turnuvası Finalleri’ne bekliyoruz!
NTTGame Knight Online World Ekibi

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.560


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı