Razer Mamba TE Ön Siparişe Açıldı | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Razer Mamba TE Ön Siparişe Açıldı Poster
Razer Mamba TE Ön Siparişe Açıldı Poster

Geliştirdiği oyuncu ekipmanlarıyla sektörde önemli bir yere sahip olan Razer, 2015 E3 fuarında duyurduğu 16.000 DPI 5G oyun sensörüne sahip ultra hassas faresi Razer Mamba TE'yi ön siparişe açtı. Ayarlanabilir ışık ve renk ayarları sayesinde keyifli bir oyun deneyimi sizi bekliyor.
Faaliyet Tarihi:
25.07.2015

Oyun ekipman ve yazılımlarında dünya lideri olan Razer’ın E3 2015’de duyurduğu Razer Mamba Tournament Edition oyuncu faresi ön siparişe açıldı. Razer Mamba TE, ultra hassas 16.000 DPI 5G oyun sensörü, ergonomik formu ve gelişmiş Chroma ayarlanabilir ışıklandırmasıyla, özellikle eSporcular ve hardcore oyuncular için tasarlandı. Yeni Razer Mamba TE şimdiye kadar geliştirilmiş en hassas oyun faresi sensörüne sahip.

Razer Mamba TE oyun dünyasının 2015’de beklediği en önemli ekipmanlar arasında yer alıyor. Farenin tüm özelliklerini tanıtım sayfasında görebilirsiniz. 23 – 31 Temmuz arasında ön siparişe açık olan Mamba TE’nin satışına Ağustos başında RazerStore’da başlanacak. Eylül – Ekim gibi diğer kanallardan da satışa geçilecek.

Böylece yeni Razer Mamba TE, pek çok fare, klavye ve kulaklık seçeneğinden oluşan Razer Chroma serisine katılmış oldu. Chroma eklentili bütün Razer ürünleri 16.8 milyon kişiselleştirilebilir renk seçeneği ve efektine sahip. Ayrıca Razer’ın bulut tabanlı donanım konfigürasyon tanımlayıcısı Razer Synapse bu ürünlerin içinde yer alıyor.

Razer Synapse sayesinde Razer Mamba Tournament Edition‘ın ışık ve renk ayarlarıyla efektlerini diğer Chroma’lı ekipmanınızla senkronize etmek mümkün olacak. Bu da hem bireysel hem takım renginizi oyunseverlere göstermenizi ve turnuvalara ayrı bir şov katmanızı sağlayacak.

Razer Mamba TE Özellikleri

– 16,000 DPI lazer sensör
– Saniyede 210 inç / 50 G hızlandırma
– 9 programlanabilir tuş, tilt-click kayar teker dahil
– 16.8 milyon kişiselleştirilebilir renk seçeneğiyle Chroma aydınlatma
– Razer Synapse
– 2.13 m hafif, örgü fiber USB şarj kablosu
– Yaklaşık ölçüler: 128 mm / 5″ (Boy) x 70 mm / 2.76″ (En) x 42.5 mm / 1.67″ (Yükseklik)
– Yaklaşık ağırlık: 133 g / 0.29 lbs. (kablo dahil)

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.085


Yorumlar

1 yorum yapıldı
  • twister3452 says:

    MERHABALAR BEN OYUNKAYIT UYESINDEN ALPEREN KESKİN
    SİZE Bİ SORUM OLACAKTIR
    BU RAZER FAREYİ HEDİYEMİ EDİYORSUNUZ ?
    EDİYORSANIZ LUTFEN BANADA YOLLARMISINIZ